Ile miesięcznie zarabia Beata Kozidrak? Co zeznała w sądzie?

Justyna
Newsy
08.05.2022 15:42
Ile miesięcznie zarabia Beata Kozidrak? Co zeznała w sądzie?

Kilka dni temu Beata Kozidrak finalnie stanęła przed sądem w sprawie jazdy samochodem pod wpływem alkoholu. Skruszona Kozidrak przyznała się do winy, przyjęła wyrok, a przy okazji publika dowiedziała się o tym, jakie ma miesięczne zarobki.

Beata Kozidrak przed sądem

Beata Kozidrak po czterech dekadach kariery musi mierzyć się ze sporymi problemami i kryzysem wizerunkowym. Wokalistka, która swoją karierę zaczynała razem z zespołem Bajm, została we wrześniu zeszłego roku zatrzymana przez policję. Dopuściła się jazdy samochodem po spożyciu alkoholu.

Wiadomość o jej występku natychmiast obiegła media. Rozpoczęła się prawdziwa medialna burza, a piosenkarka pierwszy wyrok sądu usłyszała już w październiku, jednak ani prokuratura, ani jej obrońca nie byli zadowoleni z decyzji sądu, w związku z tym złożyli odwołanie.

Sprawa sądowa rozstrzygająca tę kwestię miała odbyć się w marcu, jednak wokalistka nie stawiła się na rozprawie. Finał tej nieprzyjemnej historii miał w końcu miejsce 4 maja.

Ujawnione zarobki gwiazdy

Podczas ostatniej rozprawy sąd również nie był dla niej zbyt łaskawy. Tym razem wymierzono jej karę grzywny w wysokości 200 stawek dziennych (wysokość jednej to 250 złotych), zakazano jej prowadzenia auta na 5 lat oraz nałożono na nią obowiązek uiszczenia kwoty 20 tysięcy złotych na rzecz Funduszu Pomocy Pokrzywdzonym oraz Pomocy Postpenitencjarnej i pokrycia kosztów postępowania sądowego.

Przy okazji rozprawy na jaw wyszło, ile zarabia Beata Kozidrak. Z dokumentów przedstawionych w sądzie wynika, że jest to 10 tys. zł miesięcznie. Biorąc pod uwagę popularność gwiazdy, wiele osób zdziwiła tak niska kwota. Wspomnianą sprawę postanowił prześwietlić Super Express i podał, ile mogła zarobić jedynie w kwietniu:

„Kozidrak jest najdroższą artystką, która za jeden koncert potrafi zgarnąć między 50 a 60 tys. zł. Okazuje się, że w kwietniu miała ich aż osiem. Mogło to dać co najmniej 400 tys. zł. Gdzie są więc te pieniądze? Może dostali to muzycy, wokalistki w chórkach, styliści gwiazdy i menedżer. Warto też zaznaczyć, że artystka napisała w ubiegłym roku książkę biograficzną, która cieszyła się dużym zainteresowaniem, jest w trakcie robienia filmu o sobie, a ostatnio wystąpiła w show TVN „Mask Singer””.

Zostań z nami
Pobierz naszą aplikację mobilną