Córeczka Rafała Maślaka w szpitalu. Rafał Maślak pędzi z pomocą do żony!

Martyna P.

Newsy

05.10.2021 16:28

Córeczka Rafała Maślaka w szpitalu.  Rafał Maślak pędzi z pomocą do żony!

Rafał Maślak zyskał rozpoznawalność po udziale w konkursie „Mister Polski 2014”.

Zdobył w nim pierwsze miejsce, dzięki temu reprezentował Polskę w konkursie Mister International w Seulu. Zdobył tytuł III Wicemistera International 2014 i Mistera International Internautów.

Maślak jest także założycielem salonu kosmetycznego „Akademia Semilac”.

Występował również w produkcjach telewizyjnych tj. „Super Modelka Plus Size”,  „Dance Dance Dance”, „Agent - Gwiazdy”.

Maślak prywatnie…

Maślak życie prywatne dzieli z Kamilą Nicpoń. Para w 2018 wzięła ślub. Małżeństwo ma dwoje dzieci – synka Maksymiliana i córeczkę Michalinę.

Mister Polski bardzo chętnie dzieli się z fanami kadrami ze swojego życia prywatnego. Jest z obserwatorami w stałym kontakcie. Często relacjonuje bieżące wydarzenia.

W sierpniu pan Rafał pochwalił się w mediach, że drugi raz został tatą. Zdradził, że nie mógł być przy żonie w czasie porodu. Córeczkę zobaczył na żywo dopiero po 24 godzinach. Na swoim koncie zamieścił rodzinne zdjęcie. Zdradził, że życie rodzinne pochłania go do reszty.

 

„Dziś trochę pusto i smutno”

We wtorek na swoim koncie R. Maślak relacjonował, że jego córeczka w weekend bardzo źle się poczuła. Niezbędna była wizyta w szpitalu.

„Dziś trochę pusto i smutno, bo Kamila i Michalina są w szpitalu. Misia źle się poczuła i zawiozłem dziewczyny do szpitala i tam musiały zostać trochę dłużej” – pan Rafał informował na swoim Instagramie.

Zapewnił jednak fanów, że córka Michalina wraca już do zdrowia.

Maślak zaskoczony standardami szpitalnej sali...

Mister Polski podzielił się z fanami fotografią ze szpitalnej sali, w której przebywa jego żona Kamila wraz z córką. Mężczyzna był zaskoczony. Nie wiedział, w jakich warunkach jego żona będzie spędzała noc w szpitalu. Nie krył zdziwienia, gdy miejscem do spania jego żony okazał się fotel.

„Generalnie już wszystko jest ok, ale rozbawiło mnie wczoraj zdjęcie, które wysłała mi Kamila, swojego łóżka. Nie mieliśmy pojęcia, że przyjmując dziecko, mamy muszą spać na fotelu. Tak wygląda łóżko Kamili. Nie to, że narzekam, po prostu nie wiedzieliśmy, że tak jest” – R. Maślak komentował zdjęcie.

 

 Rafał Maślak pędzi z pomocą do żony!

Okazało się jednak, że podczas pobytu z dzieckiem w szpitalu jest możliwość korzystania z własnego materaca. Mężczyzna relacjonował, że udał się do sklepu sportowego i kupił „dmuchane łóżko”, aby kobieta mogła komfortowo wypocząć, czuwając przy dziecku.

Rusza pogotowie jedzeniowe!

Maślak postanowił także zatroszczyć się o żołądek ukochanej żony. Jadąc do szpitala, zaopatrzył się w smaczny catering. Miał ze sobą także własnoręcznie robione ciasto.

„Na szczęście można zabrać ze sobą jakiś minimaterac. Pierwszą noc Kamila musiała przespać na fotelu. Żartowała, że spędziła noc jak w samolocie. Dzisiejsza noc na pewno będzie wygodniejsza. Rusza pogotowie jedzeniowe. Catering, bo tam nie ma jedzenia. Upiekłem też ciasto, mam nadzieję, że będzie zadowolona” – relacjonował zatroskany mąż i tata.

Rafał Maślak podzielił się także z obserwatorami filmikiem z odwiedzin w szpitalu. Zaznaczył, że jego żona świetnie sobie radzi z warunkami szpitalnymi i stresem. Był pełen dumy, swoje nagranie podpisał słowami: „Mamcia daje radę”.

Rodzinie Rafała Maślaka życzymy wytrwałości i szybkiego powrotu do zdrowia!