Dagmara Kaźmierska potwierdza plotki! Niedługo sporo dowiemy się o jej przeszłości

Agnieszka

Lifestyle

Sept. 27, 2021, 3 p.m.

Dagmara Kaźmierska potwierdza plotki! Niedługo sporo dowiemy się o jej przeszłości

Wokół Dagmary Kaźmierskiej jest ostatnio wiele szumu medialnego. Kobieta nie ukrywa, że zarabia pieniądze na swojej popularności. Sławę zyskała na łamach programu „Królowe Życia”. Pani Dagmara prowadzi ekskluzywny butik Viva La Queen w Kudowie Zdrój. 

Jakiś czas temu ujawniła szczegóły swojego nowego biznesu w Egipcie. Chodziło o rejsy jachtem po Morzu Czerwonym.

Kobieta zapowiadała także, że szykuje niespodziankę dla swoich fanów. Jej konto śledzi około 1 milion fanów. Wszyscy zastanawiali się czym tym razem zaskoczy Dagmara.

Przeszłość pani Dagmary

W wywiadzie dla WP.pl kobieta zdradziła czym zajmowała się zanim zyskała medialną sławę. Mówiła, że po zakończonej edukacji usamodzielniła się i wyjechała do pracy w Niemczech :

„[…] Będę zarabiać, marki mi się zamarzyły! […] takie saksy miałam, że… byłam sprzątaczką”- opowiadała kobieta

Podczas rozmowy dodała także, że przykładała się rzetelnie do swoich obowiązków :

„Nie zapomnę do dziś: granatowa armatura, wanny, prysznice, zlewy, toalety, a tam chlorowana woda w tych Niemczech… Płuczesz, znowu plama, a nie mogło być żadnej plamki. Gotowałam wodę w czajniku i tą wodą przemywałam. Tak się namyłam, że jak mnie pani zobaczyła, to nie chciała mnie puścić! Żadnych innych sprzątaczek, tylko mnie”- dopowiedziała w wywiadzie dla WP.pl 

Dagmara przez kilka lat prowadziła także agencję towarzyską - została skazana wyrokiem prawomocnym m.in. za sutenerstwo i stręczycielstwo. Była właścicielką agencji towarzyskiej Heidi w miejscowości Szalejów.

Już podczas emisji programu „Królowe Życia” ujawniała kilka bolesnych i wstydliwych sekretów ze swojego życia. Zdradziła wtedy, że pewien czas spędziła w więzieniu, ujawniła za co postawiono jej zarzuty. W wywiadach wspominała jak bardzo odbiło się to na relacjach z jej synem Conanem, który przez kilka lat wychowywał się bez niej.

W jednym z wywiadów z Wp.pl wspomniała także powierzchownie o swoim małżeństwie:

„21 lat razem spędziliśmy i to wszystko super funkcjonowało […].  To jest ojciec mojego dziecka, to jak mogę źle wspominać? Fajny czas mieliśmy, dużo przeżyliśmy z moim Kaźmierskim” - wypowiadała się Dagmara podczas wywiadu.

„Nie gotuję, nie sprzątam. Kaźmierski to akurat akceptował. Mówił: "Niuniu, są garkotłuki i takie jak ty". Nigdy niczego ode mnie nie wymagał” – opowiadała reporterowi.

 „Królowa” pisze książkę autobiograficzną. Zdradzi jeszcze więcej!

Fani Dagmary będą zadowoleni ponieważ kobieta postanowiła się zupełnie otworzyć. Potwierdziła informację, że jest w trakcie pisania książki o swoim życiu. Kobieta chce ujawnić jak wyglądał jej powrót na dobrą drogę. 

"W życiu wygrywa ten, kto pokonał samego siebie, swoje złe nawyki, egoizm. Niedobre emocje zastępuje dobrymi i woli się uśmiechać uśmiechem dziecka, niż wilka. Ja zmieniłam w swoim życiu kompletnie wszystko. Wygrałam ze wszystkimi, którzy oczekiwali mojego ponownego upadku. Zrobiłam ze swoim życiem to, co ja chciałam. Dlatego jestem prawdziwą królową życia. Swojego życia" – wypowiadała się D. Kaźmierska

Informację potwierdziła menedżerka kobiety, która udostępniła zdjęcie Dagmary, która pochłonięta jest tworzeniem autobiografii.

Mimo burzliwej przeszłości pani Dagmary ma sporą rzeszę fanów. Cenią ją za bezpośredniość, szczerość i poczucie humoru. Na pewno chętnie sięgną po książkę.