Jak na zmianę wyglądu Billie Eilish zareagowali fani? Nie wszyscy byli zadowoleni

Katarzyna

Lifestyle

Sept. 26, 2021, 6:26 p.m.

Jak na zmianę wyglądu Billie Eilish zareagowali fani? Nie wszyscy byli zadowoleni

Czy zmiana wyglądu może odbić się na popularności? Okazuje się, że tak, a przekonała się o tym Billie Eilish!

Zdjęcie Jak na zmianę wyglądu Billie Eilish zareagowali fani? Nie wszyscy byli zadowoleni #1

Billie Eilish 

Billie Eilish to niedawno odkryta amerykańska piosenkarka, która ogólnoświatową sławę zdobyła dzięki utworowi „Bad Guy”. Świat muzyczny uznał ją za objawienie ostatnich lat. Każde kolejne jej piosenki stawały się hitami i przynosiły jej kolejnej nagrody muzyczne. Jej melodyjny, delikatny i melancholijny głos sprawił, że Eilish zyskała sporo fanów i stała się idolką milionów nastolatków.

Specyficzny wygląd 

Amerykańska piosenkarka wyróżnia się nie tylko ciekawymi utworami, ale również specyficznym wyglądem. W dzisiejszych czasach wiele piosenkarek goni za pięknem i perfekcją. Billie Eilish natomiast dała się poznać jako dziewczyna z sąsiedztwa. Jej znakiem rozpoznawczym stały się za duże bluzy, luźne ubrania czy workowate ciuchy. Szerokie szorty za kolano oraz czarno-zielone wystrzępione włosy to również jej cechy charakterystyczne. 

Zmiana stylu

Ten luźno i niezobowiązujący strój stał się znakiem rozpoznawczym Billie Eilish, który zakładała zarówno na co dzień, jak i na czerwony dywan. To spowodowało, że wiele nastolatek, które nie chcą pokazywać czy podkreślać swojego ciała poszło w jej ślady modowe.Z biegiem czasu jednak Amerykanka dorosła i jej styl ubierania również się zmienił. Wyrosła ona bowiem ze stylu, który sama stworzyła. W czerwcu tego roku 19-letnia artystka pojawiła się na okładce brytyjskiego „Vogue’a”, gdzie pokazała się w całkowicie odmiennej stylizacji. Na okładce możemy podziwiać ją w blond włosach oraz obcisłych ubraniach, których jak dotąd się wzbraniała. Sesja dla magazynu odbyła się pośród buduarowym stylu pośród koronek, haftów i gorsetów.

Opinie internautów 

Nowa okładka z odmienioną Billie Eilish w roli głównej nie wszystkim przypadła do gustu. Część fanów było zachwyconych nowym wyglądem piosenkarki, część natomiast potępiła jej nowy styl. Co więcej, jej nowy wygląd to nie tylko efekt prac stylistów czasopisma. Podczas ostatniej gali MET 19-letnia piosenkarka również zaprezentowała się w bardziej kobiecym wydaniu. Można było ją podziwiać w jasnej sukni z trenem i gorsetem, a także z fryzurą stylizowaną na Marilyn Montoe.

Zdjęcie Jak na zmianę wyglądu Billie Eilish zareagowali fani? Nie wszyscy byli zadowoleni #2

Spadek followersów 

W jednym z wywiadów Billie Eilish przyznała, że zmiana wizerunku odbiła się na ilości jej fanów. Po opublikowaniu na swoim instagramowym koncie zdjęcia w kolorowym gorsecie jej konto przestało obserwować około 100 tys. osób. Piosenkarka wyznała, że zasmuciło ją to bardzo, jednak nie spodziewała się, że część osób ceni ją tylko za wygląd zewnętrzny, który po zmianie stylu już się im nie spodobał.