Matka Magdy Żuk ujawnia szokujące fakty! Łamie tajemnicę egipskich śledczych

Agnieszka

Newsy

30.04.2019 8:20

Matka Magdy Żuk ujawnia szokujące fakty! Łamie tajemnicę egipskich śledczych

O śmierci 27-letniej Magdaleny Żuk słyszała cała Polska. Młoda, piękna kobieta wyjechała na wakacje do Egiptu, gdzie trafiła do szpitala, a następnie wyskoczyła z okna. Śledztwo wciąż trwa, jednak jak informują śledczy, nie ma wystarczających dowodów na określenie jednoznacznej przyczyny śmierci.

Matka zmarłej kobiety udzieliła wywiadu dla Super Expressu, w którym wyjawiła szokujące fakty.

Zdjęcie Matka Magdy Żuk ujawnia szokujące fakty! Łamie tajemnicę egipskich śledczych #1

Matka poinformowała, że po dwóch latach śledztwa egipscy śledczy wciąż nie mają dowodów na to, że Magda Żuk popełniła samobójstwo! Co więcej, była ona odurzona narkotykami, o czym zabroniono mówić rodzinie. Dziś jednak matka dziewczyny przerywa milczenie.

“Mam dość, nie będę więcej milczała! Nie boję się więzienia, chcę wreszcie poznać prawdę! – mówi Elżbieta Żuk.”

“Magda była pod wpływem narkotyków. To jedna z tajemnic śledztwa, o której zabroniła nam mówić prokuratura". - cytuje Super Express.

Według pani Elżbiety Żuk hipoteza o ewentualnej chorobie psychicznej jej córki jest nieprawdziwa. Rodzice Magdaleny mieli wielokrotnie prosić egipskich śledczych o zwolnienie z tajemnicy mówiącej o tym, że Magda była pod wpływem narkotyków.

Zdjęcie Matka Magdy Żuk ujawnia szokujące fakty! Łamie tajemnicę egipskich śledczych #2

Co ciekawe, materiał dowodowy egipskiej prokuratury do tej pory nie trafił w ręce polskiej prokuratury.

"Egipski materiał dowodowy zostanie poddany weryfikacji procesowej, a następnie wykorzystany w wydaniu kompleksowej opinii m.in. przez zespół biegłych toksykologów i psychiatrów. Po jej uzyskaniu będzie można dokonać całościowej analizy materiałów dowodowych, które udało się do tej pory zebrać przez polskich i egipskich prokuratorów". - mówił rzecznik prasowy Prokuratury Okręgowej w Jeleniej Górze, prokurator Tomasz Czułowski.

Co stało się z Magdą Żuk?

Magda wyjechała samotnie do Egiptu, ponieważ jej chłopak nie miał ważnego paszportu. Kobieta zaczęła wysyłać niepokojące wiadomości do swojego chłopaka, a podczas rozmowy wideo, którą nagrał, Magda zachowywała się bardzo dziwnie. Płakała i wyglądała na przerażoną. Goście hotelowi nagrali ją również leżącą pod drzwiami swojego pokoju. Niedługo potem trafiła do szpitala, gdzie po szamotaninie z personelem Magda wyskoczyła przez okno szpitala, w wyniku czego zmarła.