Lifestyle

Kaja Godek modli się przed siedzibą ministra zdrowia. Ostra reakcja lekarki!

Agnieszka

Sept. 12, 2021, 10:41 p.m.

Kaja Godek modli się przed siedzibą ministra zdrowia. Ostra reakcja lekarki!

 

Kaja Godek oraz zwolennicy jej poglądów modlili się niedawno przed siedzibą ministra zdrowia o “zaprzestanie stosowania szczepionek skażonych aborcją”. Doszło tam do małego starcia z pewną lekarką, która zwróciła na to uwagę i ostro skrytykowała Godek i jej towarzyszy.

Modlitwa Kai Godek

 Kilkadziesiąt osób z transparentami opatrzonymi hasłami antyaborcyjnymi pojawiło się przed siedzibą ministra zdrowia - opisuje sytuację Wyborcza. Przybyli modlili się o “zaprzestanie stosowania szczepionek skażonych aborcją”. Fundacja Życia i Rodzina stwierdziła wtedy, że "taka modlitwa jest szczególnie potrzebna, gdy widać, że przeprowadzana jest operacja wymuszania i szantażu, aby zaszczepić na COVID-19 jak najwięcej Polaków".

 Warto jednak wiedzieć, że szczepionki na COVID-19 nie są i nigdy nie były produkowane z udziałem płodów po zabiegu aborcji. Jest to fałszywa informacja, którą forsują antyszczepionkowcy od wielu lat. 

Komórki wykorzystywane do produkcji adenowirusa owszem, pochodzą z materiału aborcyjnego ludzkich komórek embrionalnych nerki. Odizolowano je jednak kilkadziesiąt lat temu. Od tamtej pory komórki te są sztucznie namnażane przez naukowców. 

Do produkcji szczepionke na koronawirusa nie wykorzystuje się więc płodów po poronieniach lub aborcji. Komórki zostały wyizolowane raz, z jednego płodu po aborcji i jednego po poronieniu. Miało to miejsce kilkadziesiąt lat temu. 

 Lekarka krytykuje Godek

- I co to niby za zdjęcia na tych ich transparentach? Co to za dowody? - pytała zdenerwowana kobieta.

Okazuje się, że obok modlących się osób przechodziła pewna lekarka. Gdy zobaczyła transparenty, nakrzyczała na zgromadzonych. Sama bowiem jest lekarką i widziała osoby umierające na COVID-19.

Z racji tego, że Godek domaga się wycofania szczepionek na COVID-19 z Polski, lekarka ostro zareagowała na te postulaty.

Następnie kobieta przeszła na drugą stronę ulicy i wciąż krzyczała na zgromadzonych. Uspokajali ją policjanci.

- Nie przeszkadzaj nam, my się modlimy! - usłyszała tylko ze strony osób zgromadzonych z Godek.

Zdjęcie Kaja Godek modli się przed siedzibą ministra zdrowia. Ostra reakcja lekarki! #1
Źródło:https://www.facebook.com/photo.php?fbid=210450831093475&set=pb.100063856774290.-2207520000..&type=3