Lifestyle

Cezary Żak nie chce wznowienia serialu Ranczo? Skąd taka decyzja?

Ewelina

Sept. 12, 2021, 8:08 p.m.

Cezary Żak nie chce wznowienia serialu Ranczo? Skąd taka decyzja?

Serial „Ranczo” swoją emisję rozpoczął w 2006 r. Przed ekrany przyciągał wielu widzów. W produkcji występują  m.in. Cezary Żak, Artur Barciś czy Ilona Ostrowska. 

Obsadzeni w serialu aktorzy przez lata cieszyli się dużą sympatią widzów. Losy mieszkańców wsi Wilkowyje gościły chętnie na ekranach telewizyjnych widzów Telewizji Polskiej.

Ostatnie prace na planie serialu odbyły się w 2016 roku

Do tej pory spekulowano, że produkcja wznowi działania produkcyjne nad nowymi odcinkami.

Jednakże po śmierci Pawła Królikowskiego losy serialu nie zostały ostatecznie określone.

Co z rolą „Kusego” ?

Pod znakiem zapytania stanęła kontynuacja roli Kusego, którą odgrywał właśnie  Paweł Królikowski. Pewne plany i pomysły na rozwiązanie tej sprawy zdradziła Beata Olga Kowalska- odtwórczyni roli żony doktora Wezóła.

„Jeśli serial wróci na ekrany, to postać Kusego grana przez Pawła Królikowskiego prawdopodobnie zostanie odtworzona w ten sam sposób, w jaki kontynuowano wątek Mariana Paździocha z serialu „Świat według Kiepskich”, w którego rolę wcielał się śp. Ryszard Kotys, czyli z wykorzystaniem wcześniej nagranych fragmentów scen. Ale szczegółów nie znam” – słyszeliśmy wypowiedź kobiety dla Onet.pl

Cezary Żak sprzeciwia się kontynuacji serialu „Ranczo”…

W rozmowie z reporterem „Faktu” aktor zaznaczył, że pomysł na wznowienie emisji serialu nie przypadł mu do gustu. Argumentował swoją opinie ważnym powodem.

„Uważam, że serial Ranczo nie powinien być kontynuowany. Producent zna moje zdanie. Dlaczego? Dlatego, że ten kraj jest w zupełnie innym momencie w tej chwili. Nie wyobrażam sobie, o czym dziś miałoby być Ranczo.”- słyszymy z ust pana Cezarego. 

Aktor dodał, że mimo swojej opinii na temat dalszych losów produkcji chętnie podjąłby się ponownie roli księdza i wójta, w którą wcielał się do tej pory.

„Scenarzysta nie żyje od kilku lat, nie wiem, kto miałby to napisać. Andrzej Grembowicz był człowiekiem niezastąpionym, nikt tego nie napisze tak, jak on. Natomiast jeśli będzie taka propozycja, żeby nakręcić ten film fabularny, którego zarys scenariusza podobno istnieje, to ja się zgodzę. Uważam, że jestem to winien i widzom, i producentowi, Andrzejowi i ekipie.”- wypowiadał się Cezary Żak.

Cezary Żak swoją karierę aktorską rozpoczynał na scenie we Wrocławskim Teatrze Współczesnym. Największą popularność zyskał po występach w serialach telewizyjnych tj. „Klan” czy „Miodowe Lata”. Fani darzą go dużą sympatią. Przez lata oglądaliśmy jego aktorską kreacje właśnie w serialu „Ranczo”.

Czy produkcja zdecyduje się na wznowienie emisji serialu ?

Będziecie oglądać ?