Edyta Górniak: "W szpitalach leżą statyści". Poseł PIS odpowiada!

Edyta Górniak: "W szpitalach leżą statyści". Poseł PIS odpowiada!

Edyta Górniak po raz kolejny wywołała w mediach burzę. Podczas spotkania live na swoim Instagramie znów odniosła się do sytuacji związanej z pandemią. Jej opinie na ten temat są nie tylko kontrowersyjne, ale wielu dotykają również osobiście, na przykład służbę zdrowia i osoby, których bliscy walczą o życie.

Zdjęcie Edyta Górniak: "W szpitalach leżą statyści". Poseł PIS odpowiada! #1
Źródło:https://www.instagram.com/p/CGvIz4LHzN_joiCgTh1qx3iNhaQwV4JAVLD9-k0/

Edyta Górniak niejednokrotnie wypowiadała się na tematy związane z koronawirusem. Często wypowiadała się na temat tego, że jest przeciwniczką szczepień na koronawirusa. Z jej wielu wypowiedzi można wywnioskować, że uważa sytuacja pandemiczna na świecie wcale nie wygląda tak, jak przedstawiają nam to media.

Na swoim ostatnim live na Instagramie wspomniała nawet, że w szpitalach leżą statyści, a wirusy należy leczyć witaminami i oregano. Na reakcję na jej słowa nie trzeba było długo czekać. Odpowiedział jej jeden z posłów Prawa i Sprawiedliwości.

Jerzy Polaczek odpowiada Edycie Górniak

Jerzy Polaczek, śląski poseł Prawa i Sprawiedliwości oraz były minister transportu poinformował o tym, że jest zakażony koronawirusem w połowie października. Niedługo potem trafił do szpitala z ostrymi objawami COVID-19. Tak odniósł się do spekulacji Edyty Górniak:

"Dziękuję Edycie Górniak za docenienie roli statystów w spektaklu chorzy na COVID-19. Są wśród nas nie tylko statyści, ale wręcz aktorzy, które odgrywają sceny ataków duszenia się, niemożności zaczerpnięcia powietrza czy sceny śmierci i pakowania do worków. Zapraszamy Panią" – napisał na Twitterze poseł Polaczek.

Zdjęcie Edyta Górniak: "W szpitalach leżą statyści". Poseł PIS odpowiada! #2
Źródło:https://www.instagram.com/p/CHXQA7kHCPSvG1xltWmTgr-trzWJLNUMPwvk4I0/

Nie tylko jego słowa piosenkarki zaszły za skórę. Do jej kontrowersyjnej wypowiedzi o statystach odniósł się też były Główny Inspektor Sanitarny Marek Posobkiewicz. Na swoim Facebooku umieścił zdjęciem ze szpitala podczas hospitalizacji z powodu koronawirusa:

"Pozdrawiam serdecznie ze szpitala Panią Edytę Górniak - Statysta Don Gisu. Ps. Nie życzę Pani, żeby musiała Pani zweryfikować swoje zdanie jako statystka. Nie jest to przyjemne i niestety nie wszyscy statyści wychodzą na własnych nogach ze szpitala...” – pisze na Facebooku.

Jak widać, pandemia koronawirusa na wszystkich z nas wpływa w nieco inny sposób. Nie brakuje osób, które snują niestworzone teorie spiskowe. Oby osoby te nie wpływały na swoich odbiorców w taki sposób, że ci będa bagatelizować problem i nie dbać o zdrowie swoje i innych.
Agnieszka

true

Polecane