Lifestyle

Justyna Steczkowska z Beatą Kozidrak zagrają wspólny koncert. Jest apel artystki.

Krzysztof

Sept. 11, 2021, 8:33 p.m.

Justyna Steczkowska z Beatą Kozidrak zagrają wspólny koncert. Jest apel artystki.

Po ostatnich feralnych wydarzeniach, wydawać by się mogło, że pani Beata Kozidrak na dłuższy czas zejdzie ze sceny muzycznej. 

Nic bardziej mylnego… Niebawem będziemy mogli oglądać wokalistkę podczas koncertu w Poznaniu. Piosenkarka wystąpi w duecie z Justyną Steczkowską. 

W ramach świętowania 25-lecia pracy artystycznej pani Justyna zaprosiła do współpracy Beatę Kozidrak. Ma ona być gościem specjalnym koncertu.

Wokalistki stworzyły wspólny utwór, który zaprezentują 3 października na koncercie w Poznaniu. Linia melodyczna utworu to dzieło Justyny Steczkowskiej. Tekst stworzyła Beata Kozidrak.

„Obiecałam, że zaprezentuję Wam utwór, który skończyłam nagrywać w połowie sierpnia razem z niezwykłą wokalistką. To była nasza tajemnica dla Was. Przyszedł czas, żeby odkryć karty i zaprezentować nasz nowy duet, który pierwszy raz wykonamy właśnie w Poznaniu z Beatą Kozidrak”- czytamy słowa Justyny Steczkowskiej.

Pani Justyna prosi fanów o wyzbycie się wszelkich ocen …

Współpraca nad tworzeniem wspólnego utworu prawdopodobnie trwała od sierpnia.

Justyna Steczkowska z uwagi na nieprzewidziany bieg zdarzeń poprosiła fanów o wyrozumiałość i szacunek podczas koncertu z Beatą Kozidrak.

Wokalistka swoim wpisem chciała dać do zrozumienia, że kobiety zawsze miały dobre relacje. Podkreśliła natomiast, że każdy popełnia błędy i musi wyciągać wnioski.

„Każdy z nas ma swoje trudne lekcje w życiu i nie nam je oceniać. Beata jest i zawsze była fantastyczną wokalistką, serdeczną koleżanką w pracy i po prostu fajną kobietą. Proszę, żebyście o tym pamiętali przede wszystkim”- czytamy w mediach społecznościowych J.Steczkowskiej.

Reakcja fanów…

Po zamieszczeniu informacji, w mediach pani Justyny zawrzało. Komentujący sugerowali zbyt łagodne traktowanie pani Beaty. Opinie są przepełnione negatywnymi emocjami.

Z jakim odbiorem w rzeczywistości spotka się ten muzyczny projekt ?

Czy fani uszanują apel artystki ?