Wielka metamorfoza Roberta Kudelskiego. Schudł niemal 30 kg! Zdradził, jak to zrobił

Agnieszka

Newsy

17.08.2021 9:48

Wielka metamorfoza Roberta Kudelskiego. Schudł niemal 30 kg! Zdradził, jak to zrobił

Robert Kudelski, polski aktor znany z „Na wspólnej”, przeszedł spektakularną metamorfozę. W najnowszym wywiadzie opowiedział, w jaki sposób udało mu się zrzucić aż 30 kilogramów.

Robert Kudelski to polski aktor, którego mogliśmy oglądać w takich produkcjach jak m.inKlan, Na dobre i na złe oraz Lokatorzy. Jednak niewątpliwie największą popularność przyniosła mu rola Michała Brzozowskiego w serialu „Na wspólnej”, który niegdyś cieszył się ogromną popularnością.

Robert Kudelski – co robi, aby dbać o zdrowie i sylwetkę?

W najnowszym wywiadzie udzielonym dla „Super Expressu” aktor zdradził, w jaki sposób o siebie dba. Jeszcze jakiś czas temu 107 kilogramów. Postanowił jednak wziąć się za siebie i zadbać o swoją formę. W wywiadzie wyznał, że zmienił swoją dietę. Przestał pić gazowane napoje, odstawił tłuste potrawy i słodycze. Na tym jednak nie przestał.

Aktor dodatkowo odstawił ze swojej diety sól, mięso i wędliny. Jego posiłki opierają się zdrowych produktach.

„Odrzuciłem sól, mięso i wędliny. Jem […] warzywa i owoce, wszystko jak należy. Na początku schudłem 19 kilogramów, teraz już 27” – komentował w Życiu na gorąco. 

 Nie tylko dieta – sekret metamorfozy Roberta Kudelskiego

Zdjęcie Wielka metamorfoza Roberta Kudelskiego. Schudł niemal 30 kg! Zdradził, jak to zrobił #1
Źródło:https://www.facebook.com/photo.php?fbid=4410732445632419&set=pb.100000871209839.-2207520000..&type=3

W rozmowie aktor przyznał też, że swoją przemianę zawdzięcza też ruchowi. Stwierdził, że nie chodzi na siłownię i nie katuje się ciężkimi treningami, ale bardzo dużo spaceruje ze swoimi psami.

„Niewątpliwie pomaga mi ruch na świeżym powietrzu z moimi psami Fidelem i Frankiem. Trzy spacery dziennie, każdy po 80 minut. Średnio 3,4 godziny w ruchu. Dodam, że z moimi psami nie chodzi się wolniutko, bo to psy łowcze. Nieźle się muszę za nimi nabiegać. Motywują mnie. Nigdy nie lubiłem siłowni ani joggingu, ale dzięki nimi jestem w systematycznym ruchu.” – wyznał aktor.