Tomasz Sekielski pokazał zdjęcie sylwetki. Niewiarygodna metamorfoza!

Tomasz Sekielski pokazał zdjęcie sylwetki. Niewiarygodna metamorfoza!

Tomasz Sekielski od lat zmagał się ze spora nadwagą. Jak sam przyznał, nadmierne kilogramy zaczęły utrudniać mu życie na wielu płaszczyznach. Niedawno poddał się operacji zmniejszenia żołądka, o czym pisaliśmy w innym artykule. Jak wygląda kilka miesięcy po zabiegu?

Tomasz Sekielski przed operacją musiał trochę schudnąć. Udało się. Przeszedł na dietę i zaczął ćwiczyć. W końcu doszło do zabiegu wycięcia większości jego żołądka, dzięki czemu waga dziennikarza zaczęła spadać w szybkim tempie.

- Trochę mnie nie było, ale wracam i to w nowej lepszej wersji bez 4/5 żołądka!!! Tak, to nie żart. Już jakiś czas temu, po konsultacjach z lekarzami i badaniach, uznałem że nie ma odwrotu. Dlatego poddałem się operacji bariatrycznej. To wielki krok w mojej walce o zdrowie i życie - mówił.

W swoich sobotnich filmikach live na YouTube, Sekielski wielokrotnie był pytany, czy żałuje swojej decyzji o operacji. Za każdym razem odpowiada, że była to najlepsza decyzja, jaką mógł podjąć.

Dziś dziennikarz jest o wiele szczuplejszy, zdrowszy i ma więcej energii. Nic więc dziwnego w tym, że chętnie pochwalił się tym, jak obecnie wygląda. Na swoim Instagramie udostępnił zdjęcie z sesji zdjęciowej do nowej ramówki “Onet rano”. Widać na nim tatuaże, nową fryzurę i oczywiście szczuplejszą sylwetkę.

Co ciekawe, pomimo tego, że operacja zmniejszenia żołądka polepszyła, a nawet uratowała życie wielu osób, Magda Gessler stanowczo potępia takie decyzje. Oto, jak skomentowała decyzję Tomasza Sekielskiego:

- Nigdy w życiu nie zmniejszyłabym sobie żołądka, żeby schudnąć! To straszny pomysł. Życie nam daje stwórca, więc jeżeli chcemy być ładni, dbajmy o siebie od środka, dbajmy o naszą energię, o nasz mózg. Dbajmy też o naszą dietę. Poddanie się takiej operacji grozi śmiercią, a tym samym opuszczeniem najbliższych - powiedziała w Fakcie.

Najważniejsze, że operacja się udała, a Tomasz Sekielski cieszy się dziś lepszym zdrowiem fizycznym i psychicznym. Trzymamy więc kciuki za dalszą metamorfozę dziennikarza.

Agnieszka

Polecane