Lifestyle

Niezwykła metamorfoza Łukasza z “Rolnik szuka żony”! Schudł 12 kg, a to dopiero początek!

Agnieszka

March 29, 2019, 8:21 a.m.

Niezwykła metamorfoza Łukasza z “Rolnik szuka żony”! Schudł 12 kg, a to dopiero początek!

Łukasz Sędrowski z piątej edycji programu “Rolnik szuka żony” wzbudził spore zainteresowanie widzów. Po trzydniowym, nieudanym małżeństwie Łukasz postanowił, że nie będzie odkrywał wszystkich kart przed uczestniczkami.

Łukasz mamił kandydatki na żonę i czasami traktował je w nieodpowiedni sposób. Mowa na przykład o Paulinie, której najpierw zrobił sporą nadzieję tylko po to, by zerwać z nią na ostatniej randce.

Wtedy Łukasz związał się ze skromną Agatą Rusak, której się oświadczył. To właśnie wzbudziło spore kontrowersje i spowodowało pojawienie się licznych teorii spiskowych.

Ustawiony program?

Widzowie programu zaczęli podejrzewać, że program jest ustawiony. Agata, wybranka Łukasza skończyła Szkołę Główną Gospodarstwa Domowego. Pojawiło się więc sporo plotek o tym, że para zna się od lat!.

Koniec związku i początek metamorfozyAgata i Łukasz najpierw udostępniali dziesiątki zdjęć mających być dowodem na to, że po zakończeniu programu ich życie jest pełne miłości. Niedawno jednak czar prysł, a Agata usunęła z Instagrama wszystkie zdjęcia z Łukaszem.

Być może to okazało się motywacją dla Łukasza, który schudł już 12 kg!-12 kilogramów, a to dopiero początek - napisał na swoim Instagramie i udostępnił zdjęcie.