Andrzej Grabowski schudł ponad 40 kg! Niezwykła METAMORFOZA. Co zrobił, aby tyle schudnąć?

Andrzej Grabowski schudł ponad 40 kg! Niezwykła METAMORFOZA. Co zrobił, aby tyle schudnąć?

Andrzej Grabowski zaskoczył wszystkich swoim udziałem w “Tańcu z gwiazdami”. Wystąpił tam bowiem w roli jurora. Jednak nie tylko to przykuło uwagę widzów. Okazało się, że znany aktor schudł! I to nie kilka kilogramów, ale ponad 40!

Zdjęcie Niezwykła przemiana Andrzeja Grabowskiego! CO ZROBIŁ, aby tyle schudnąć? #1
Źródło:https://pl.wikipedia.org/wiki/Andrzej_Grabowski_(aktor)#/media/File:%C5%9Awi%C4%99to_%C5%9Awini_72_grabowski_andrzej.JPG

Andrzej Grabowski to niezwykle utalentowany aktor. Największą popularność przyniosło mu jednak odgrywanie głównej roli w “Świecie według Kiepskich”. Grabowski ostatnio zagrał też świetne role w “Pitbullu” oraz w “Odwróconych”.

Andrzej Grabowski schudł ponad 40 kg!

Mogłoby się wydawać, że nadwaga jest cechą charakterystyczną Andrzeja Grabowskiego i bez niej nie byłby sobą. Okazuje się jednak, że zrzucenie ponad 40 kilogramów wyszło mu na dobre.

Andrzej Grabowski potrzebował jednak czegoś więcej, niż zwykłej diety i ćwiczeń. Oczywiście, tymi sposobami również osiągnąłby swój cel, ale zajęłoby mu to więcej czasu.

Grabowski pod koniec 2017 roku poddał się operacji zmniejszenia żołądka– Zrobiłem tę operację, bo chciałem jeszcze pożyć. Miałem otyłość olbrzymią, to robiło się niebezpieczne. Wykluczało mnie z zawodu, z życia w ogóle, co tu dużo gadać. Teraz czuję się znacznie lepiej. Próbowałem już wielu diet. I co z tego, że schudłem, jak po pół roku zaczynał się efekt jo-jo i znów miałem 140 kilo. Teraz chudnę, bo jem jak ptaszek, więcej w żołądku się nie zmieści. Polecam każdemu grubasowi. - powiedział w rozmowie z “Twoim Imperium”.Czym jest operacja zmniejszenia żołądka?

Operacja ta zazwyczaj jest ostatecznością. Decydują się na nią osoby z otyłością typu III. Co roku w Polsce decyduje się na nią 2-3 tysiące osób. Operacja sprawia, że żołądek jest mniejszy, przez co otyły je o wiele mniej pożywienia.

Efekty operacji

Operacja jest w stanie sprawić, że chory traci nawet 60% zbędnych kilogramów. To z kolei rozwiązuje bardzo dużo problemów zdrowotnych związanych z otyłością, zmniejsza ryzyko powstawania nowotworów i innych chorób oraz wydłuża życie.

true

Polecane