Fani krytykują biust Joanny Koroniewskiej. Aktorka odpowiada w świetnym stylu!

Fani krytykują biust Joanny Koroniewskiej. Aktorka odpowiada w świetnym stylu!

Joanna Koroniewska jest bardzo aktywna na swoich mediach społecznościowych. Ma rzeszę fanów, którzy cieszą się z tego, że dzieli się z nimi swoimi przeżyciami. Ostatnio jednak wielkie zainteresowanie wzbudziło jej zdjęcie w topie, które udostępnił jej mąż Maciej Dowbor. Pojawiła się krytyka rozmiaru biustu, którą Koroniewska szybko uciszyła.

Joanna Koroniewska ma na swoim Instagramie aż 564 tysiące obserwatorów. Aktorka zachwyca fanów swoim poczuciem humoru i kreatywnością. 

Ma też duży dystans do siebie, co widać po jej sposobie prowadzenia swoich social mediów.

Maciej Dowbor udostępnił zdjęcie z Joanna Koroniewską

Kilka dni temu Maciej Dowbor udostępnij zdjęcie ze wspólnego treningu z żoną. 

“Bójcie się biegaczki świata!!! @joannakoroniewska szykuje formę na Igrzyska w Tokio!! Tylko jeszcze nie wiemy w jakiej konkurencji?! Pomóżcie🙏🏻🙏🏻, bo ambicje są , teraz tylko cel potrzebny?? 😂😂 A ja po emerycku na rowerku .” - napisał pod zdjęciem.

Wiele osób skupiło uwagę na wyglądzie Koroniewskiej. Uwagę z jednej strony przykuła jej zgrabna sylwetka, a z drugiej nie zabrakło jednak komentarzy krytykujących mały rozmiar jej biustu. Fani stanęli w jej obronie. 

Aktorka również postanowiła odnieść się do krytyki w swoim stylu. Napisała:

“Dwa dni temu mój mąż wrzucił moje zdjęcie z biegania. Zauważyłam ten post dopiero dzisiaj. I dopatrzyłam się tam niezłej awantury. Dziękuję wszystkim, którzy wzięli mnie w obronę!!! A doczytałam, że odbyła się tam prawdziwa walka!!!" - napisała na wstępie Joanna Koroniewska.

"Do wszystkich szczerze zaniepokojonych wielkością moich piersi. Kochani! Uwielbiam swój rozmiar. Nie mam zamiaru niczego zmieniać. Każdy ma prawo wyglądać, jak chce. Na tym właśnie polega samoakceptacja. Swoje, pewnie gdzieś tam ogólnie przyjęte wady zamieniam w zalety!!! Kocham je miłością wielką! Żeby nie było! Najbardziej dlatego, że mam to szczęście, że jest zdrowy!!!" - dodała.

Na sam koniec Joanna zwróciła się do szowinistów i osób myślących stereotypowo. Napisała, że szczerze im współczuje.

"Wszystkich szowinistów i stereotypowo myślących, ściskam najmocniej jak potrafię! I trochę współczuję życia i problemów."

Komentarze, które padły pod adresem Joanny Koroniewskiej aktorka udostępniła u siebie na Instagramie w tym poście:

 

Agnieszka

Polecane