Kreatywne zabawki dla dzieci w wieku 3 - 12 lat, czyli kupić na Dzień Dziecka?

Patrycja
Newsy
25.05.2021 17:05
Kreatywne zabawki dla dzieci w wieku 3 - 12 lat, czyli kupić na Dzień Dziecka?

Dzień Dziecka zbliża się wielkimi krokami, a wielu rodziców zastanawia się, co podarować swoim pociechom. Jeśli Ty także masz z tym problem, zainspiruj się naszymi propozycjami. Przedstawiamy pomysły na kreatywne prezenty dla dzieci w wieku 3 - 12 lat.

Zdjęcie Kreatywne zabawki dla dzieci w wieku 3 - 12 lat, czyli kupić na Dzień Dziecka? #1

Co kupić na Dzień Dziecka?

Wielu rodziców zastanawia się, co podarować swojemu dziecku w tym szczególnym dniu. Zazwyczaj dzieci dostają od bliskich mnóstwo zabawek, pluszaków, lalek i gier. Czasem ciężko wymyślić coś nowego. Przedstawiamy pomysły na oryginalne i kreatywne zabawki dla chłopców i dziewczynek w wieku od 3 do 12 lat.

Kreatywne zabawki dla dzieci w wieku 3 - 12 lat

Gry planszowe

Gra planszowa to wspaniały wybór jako prezent na Dzień Dziecka, zwłaszcza że można w nią grać niezależnie od wieku. Gry uczą, bawią, poprawiają humor i pozwalają wspólnie spędzić czas. Rozwijają wyobraźnię, pobudzają kreatywność i są świetną rozrywką dla całej rodziny. Wybierz jedną z wielu dostępnych na rynku gier. My polecamy: Dobble, Dixit, 5 Sekud Junior, Było sobie życie, Pędzące Żółwie lub Potwory do Szafy.

Łamigłówki dla dzieci

Łamigłówki przeznaczone są dla nieco starszych dzieci w wieku 7+. Pozwolą rozruszać szare komórki, zachęcą do myślenia, obserwacji, wyciągania wniosków i logicznego rozumowania. Są ciekawym i inspirującym wyzwaniem. Łamigłówki angażują do wspólnej zabawy całą rodzinę.

Eksperymenty naukowe

Nauka w formie zabawy? Jak najbardziej! Wybierz jeden z zestawów naukowych dla dzieci i daj się wciągnąć w fascynujący świat eksperymentów i doświadczeń. Najpopularniejsze zestawy to: tajemnice kosmosu, dinozaury i wykopaliska, dno oceanu, świat elektroniki, kuchenne eksperymenty, kryształy. Dzięki takim prezentom dzieci zagłębią się w naukowy świat, wspaniale się przy tym bawiąc.

Zdjęcie Kreatywne zabawki dla dzieci w wieku 3 - 12 lat, czyli kupić na Dzień Dziecka? #2

Klocki

Klocki to prezent atrakcyjny zarówno dla chłopców jak i dziewczynek. To jedna z najbardziej rozwojowych i kreatywnych zabawek dla dzieci, która dodatkowo rozwija wyobraźnię, logiczne myślenie, zdolności manualne i koordynację ręka-oko. To doskonała rozrywka dla dzieci w praktycznie każdym wieku, która da im wiele godzin zabawy.

Książka kucharska dla dzieci

To prezent idealny dla fanów gotowania i dobrego jedzenia- nawet tych najmłodszych. Książka kucharska dedykowana specjalnie dla dzieci, jest pełna prostych i pysznych przepisów, które możemy przygotowywać wspólnie z dziećmi lub pozwolić im samodzielnie eksperymentować w kuchni.

Zdjęcie Kreatywne zabawki dla dzieci w wieku 3 - 12 lat, czyli kupić na Dzień Dziecka? #3

 

Zostań z nami
Pobierz naszą aplikację mobilną