Nie goliła nogi od dawna. Sprawdź dlaczego

Agnieszka
Newsy
19.04.2021 14:41
Nie goliła nogi od dawna. Sprawdź dlaczego

Młoda kobieta po wypadku musiała zrezygnować z golenia nogi. Pod jej filmikami na Tik Toku internauci nie szczędzili jej hejtu i okropnych komentarzy dotyczących jej wyglądu.

 

Kim jest Millie Mclay?

Millie Mclay to 23-letnia dziewczyna, której pasją jest jazda konna. Pewnego dnia podczas jazdy konnej niestety uległa wypadkowi. Koń niespodziewanie zaczął galopować, po czym zrzucił ją z grzbietu. 

Następnie kopytem zmiażdżył nogę Millie. 

Dziewczyna musiała poddać się natychmiastowej operacji, ponieważ złamanie było na tyle poważne, że kość nogi wyszła poza skórę. 

Po operacji na nogę 23-latki został nałożony specjalny stabilizator, który ma zapobiec pogorszeniu stanu nogi, a tym samym zapobiec amputacji.

Millie postanowiła opowiedzieć o swoim tragicznym doświadczeniu w mediach społecznościowych. Na platformie Tik Toka nagrała filmiki, które miały również zachęcić młodzież do aktywności fizycznej.

Zapewne nie spodziewała się wiadra hejtu, które wylało się w komentarzach pod jej filmikiem.

Hejt za nieogoloną nogę

Pod filmikiem Miliie pojawiło się mnóstwo obraźliwych komentarzy dotyczących jej nieogolonej nogi.

Dziewczyna wyjaśniła, że lekarz odradził jej depilację nogi na czas noszenia metalowego stabilizatora, ponieważ istnieje ryzyko infekcji. 

"Lekarze powiedzieli, że jeśli będę się golić, małe kawałki włosów mogą dostać się do otworów, które mogą wniknąć w kość. Wciąż istnieje ryzyko głębokiej infekcji kości i musiałabym mieć amputowaną nogę. Powodem, dla którego się nie golę się jest zmniejszenie ryzyka infekcji" - powiedziała Millie na jednym ze swoich Tik Toków.

 LINK DO FILMIKU 

W rozmowie z LADbible dziewczyna przyznała, że była zaskoczona faktem, że ludzi bardziej zszokował fakt owłosionej nogi, a nie metalowe rusztowanie do niej przyczepione. 

“Nie wierzę, że ludzie uważają to za tak obrzydliwe, podczas gdy jest to całkowicie naturalne”.

Stwierdziła też, że po tym doświadczeniu zaczęła zastanawiać się, po co w ogóle się goli. Postanowiła więc zapuścić włosy na całym ciele. 

Dodała też, że dla niej oczywistą sprawą jest to, że zdrowie jest ważniejsze niż to, jak się wygląda. 

Zostań z nami
Pobierz naszą aplikację mobilną