Kłamstwa w związku? Mężczyźni twierdzą, że w tych sprawach można kłamać!

Kłamstwa w związku? Mężczyźni twierdzą, że w tych sprawach można kłamać!

Czy w związku można skłamać? Okazuje się, że tak! Jakie kłamstwa „przechodzą” w związku płazem?

Zdjęcie Kłamstwa w związku? Mężczyźni twierdzą, że w tych sprawach można kłamać! #1

Solidne fundamenty 

Każdy z nas wie, że związek powinno się budować na solidnych fundamentach. Szczerość, zaufanie czy szacunek to tylko kilka z nich. Brak któregoś z nich powoduje, że związek nie jest stabilny i raczej długo nie przetrwa.

Okłamywanie partnera czy niemówienie mu całej prawdy może spowodować, że utracisz jego zaufanie, które bardzo ciężko jest odbudować.

Trudna prawda 

Prawda jest w niektórych sytuacjach cięższa do przekazania niż kłamstwo. Zbyt duża szczerość również potrafi przysporzyć kłopotów, a niektóre informacje lepiej jest zachować dla siebie.

Życie w niewiedzy powoduje natomiast, że nie partner nie ma tylu zmartwień oraz trosk. Okłamywanie go w niektórych przypadkach nie jest takie złe. Ale tylko w niektórych. Na jakie kłamstwo możesz więc sobie pozwoli i facet nie będzie miał ci tego za złe?

Liczba partnerów seksualnych

Na początku każdego związku temat ten wychodzi na światło dzienne. Nie wiadomo czy być wtedy szczerym, czy lepiej zachować niektóre informacje dla siebie.

Okazuje się, że ta informacja może minąć się z prawdą, ponieważ raczej żadna strona nie chce wiedzieć dokładnie co, kto z kim wcześniej robił. Zamiast wpędzać się w kompleksy czy chwalić się swoimi podbojami, lepiej informacje na ten temat zachowaj dla siebie lub nie mów wszystkiego swojemu partnerowi.

Zauroczenie inną osobą

W swoim życiu spotykasz wiele osób i znajdziesz się w różnych sytuacjach. Mówienie partnerowi, że zafascynował cię ktoś inny, nie jest dobrym posunięciem. Nawet jeśli jest to tylko kolega z pracy, czy osoba którą spotkałaś tylko raz.

 Wyjawianie takich spostrzeżeń spowoduje, że facet może stać się zazdrosny lub podejrzliwy, a brak zaufania powoduje, że związek zaczyna się chwiać. Według facetów takie informacje powinnaś zachować dla siebie. 

Zdjęcie Kłamstwa w związku? Mężczyźni twierdzą, że w tych sprawach można kłamać! #2

Uczucia do eks

Nie każdy związek rozpada się poprzez wypalenie się uczucia u obu stron. Rozpoczęcie nowego związku powinno być nowym etapem w życiu, który zakończy definitywnie ten stary związek. Czasami jednak nadal czujesz coś do swojego eks.

Mówienie o tym obecnemu partnerowi, nie zadziała dobrze na nasz związek. Taką informację lepiej przemilczeć i zachować dla siebie. 

Niechęć do jego przyjaciół

Związek tworzą dwie osoby, które mogą mieć różne poglądy na świat oraz znajomych. Nie zawsze jednak przyjaciele jednej strony przypadają do gustu drugiej połówce.

Jeśli nie lubisz przyjaciół swojego faceta to najbezpieczniej będzie, jeśli zredukujesz możliwość spotykania ich. Przy sporadycznych spotkaniach niechęć nie wyjdzie tak szybko „na wierzch”, a partner nie będzie musiał wybierać między nimi a tobą. 

Zdjęcie Kłamstwa w związku? Mężczyźni twierdzą, że w tych sprawach można kłamać! #3

Łóżkowe umiejętności

Temat ten jest jednym z najbardziej drażliwych, a każda ze stron chce być w nim chwalona. Nie zawsze można to jednak zrobić z czystym sumieniem, a pochwały nad na wyrost da się szybko wyczuć.

Lepiej bądź w tym temacie powściągliwa i zostaw sobie przestrzeń, jeśli faktycznie nie masz za co chwalić swojego partnera. Źle sformułowane zdanie potrafi szybko zniszczyć pewność siebie partnera w tym temacie. Lepiej jest zasłużenie kogoś chwalić niż robić to zbyt często i to jeszcze bez odpowiednich podstaw.

Katarzyna

true

Polecane