„Oczy Diabła” - szokujący dokument Patryka Vegi dostępny w Internecie.

„Oczy Diabła” -  szokujący dokument Patryka Vegi dostępny w Internecie.

Najnowszy film dokumentalny „Oczy Diabła” w reżyserii Patryka Vegi jest już dostępny w Internecie. Kontrowersyjny film dokumentalny wzbudza wielkie emocje wśród widzów!

Zdjęcie Kontrowersyjny film Patryka Vegi dostępny w Internecie #1

Nowy film Vegi już w Internecie

Patryk Vega, to polski reżyser, scenarzysta i socjolog, twórca takich filmów jak Pitbull, Botoks, Służby specjalne, Kobiety mafii, Plagi Breslau, Polityka, czy Bad Boy. We wtorek, 2 lutego, do sieci trafił jego najnowszy film dokumentalny pt. "Oczy diabła", który ma już ponad 3,6 milionów wyświetleń na YouTubie. Takiej premiery nie spodziewał się nikt!

Oczy Diabła- kontrowersyjny film Vegi

Film dokumentalny Patryka Vegi pt. „Oczy Diabła”, opowiada o handlu dziećmi w Europie, w tym także w Polsce. Proceder handlu dziećmi odbywa się w celach seksualnych albo na narządy. Reżyser w filmie rozmawia z matką, która chce sprzedać dziecko oraz osobami, zajmującymi się handlem dziećmi. Uwaga- film przeznaczony jest dla osób o mocnych nerwach, zawiera drastyczne sceny.

Zdjęcie Kontrowersyjny film Patryka Vegi dostępny w Internecie #2

Tylko dla osób o mocnych nerwach

W filmie przedstawiona jest historia ciężarnej kobiety, która chce sprzedać swoją nienarodzoną córkę handlarzowi dziećmi. W dokumencie Patryk Vega przenika do środowiska przestępczego i poznaje drastyczne szczegóły pracy handlarza dziećmi. Ostatecznie jednak dziecku udaje się uniknąć takiego losu, a Patryk Vega twierdzi, że uratował je przed sprzedażą „do burdelu albo na organy”.

Wielkie kontrowersje wokół filmu

Nowy film popularnego polskiego reżysera, wzbudził ogromne emocje i kontrowersje wśród widzów. Wielu widzów zastanawia się, czy historia przedstawiona w filmie jest prawdziwa. Na dokument zareagowała także Państwowa Komisja ds. Pedofilii, która zgłosiła sprawę do prokuratury.

Zdjęcie Kontrowersyjny film Patryka Vegi dostępny w Internecie #3

Interwencja w sprawie filmu Patryka Vegi

Jak podaje serwis internetowy wprost.pl, z komunikatu opublikowanego przez komisję wynika, że ta „zwróciła się do Prokuratura Krajowego z prośbą o udzielenie informacji, czy prowadzone są czynności mające na celu wyjaśnienie przedstawionych w wyżej przywołanej produkcji okoliczności, które wskazują na możliwość popełnienia szeregu przestępstw – w tym nadużyć seksualnych wobec małoletnich poniżej lat 15”.

Patrycja

Polecane