Bohater “Chłopaków do wzięcia” walczy o życie. Jego stan jest krytyczny

Bohater “Chłopaków do wzięcia” walczy o życie. Jego stan jest krytyczny

Jeden z bohaterów popularnego programu “Chłopaki do wzięcia” emitowanego na Polsacie walczy o życie. Choć od tygodni podłączony jest do respiratora, wciąż jego stan jest krytyczny.

“Chłopaki do wzięcia”

Program odniósł spory sukces. Na antenie Polsatu wyemitowano już 18 sezonów reality-show. Polacy chętnie śledzą perypetie bohaterów, którzy chcą znaleźć miłość. W programie poznajemy młodych mężczyzn, którzy często są w trudnej sytuacji życiowej, marzą jednak o znalezieniu partnerki. Uczestnicy zaskarbili sobie sympatię widzów, a losy ich i ich bliskich chętnie śledzone są również poza programem. Jedną z takich osób jest właśnie ojciec jednego z uczestników - Marcina Flisa. 

Ojciec Marcina Flisa, pan Stanisław, wspierał syna w poszukiwaniu miłości w programie. Kibicował mu. Sam bowiem marzył o lepszym życiu dla syna, o synowej i wnukach. Obecnie mężczyzna przebywa jednak w szpitalu, w stanie krytycznym. Zachorował bowiem na COVID-19. W mediach pojawiła się informacja, że walczy o życie.

Pan Stanisław z “Chłopaków do wzięcia” pod respiratorem - potwierdzają bliscy i syn

Znajomy Marcina Flisa podał w mediach społecznościowych, że pan Stanisław zachorował na COVID-19 i jego stan jest krytyczny. Dodał, że kluczowe okażą się kolejne dwie doby. Marcin Flis potwierdził tę informację. Przekazał, że tato podłączony jest do respiratora już od trzynastu dni. Wpis podał dalej portal “Party”:

"Kochani potrzebujemy teraz od was wsparcia! W tym poście nie ma miejsca na hejt czy heheszki. Tata Marcina przebywa teraz w stanie krytycznym w szpitalu covidowym. Jest podłączony do respiratora. Jedyne co teraz nam zostaje to modlitwa, bo stan naprawdę jest krytyczny. Prosimy o wsparcie wszystkie dobre dusze, które tutaj są. Następne dwie doby będą rozstrzygające" - przekazał znajomy Marcina Flisa.

Informację tę potwierdził również syn Pana Stanisława. Przekazał w mediach społecznościowych:

„Jest podłączony do respiratora już 13 dobę. Walczy o życie 21 dni w szpitalu na OIOM”

Życzymy panu Stanisławowi siły i wytrwałości w powrocie do zdrowia. 

 

Agnieszka

true

Polecane