Oto lista udanych prezentów na Dzień Dziadka!

Oto lista udanych prezentów na Dzień Dziadka!

Początek roku zwiastuje nam bardzo ważny dzień, o którym powinny pamiętać wszystkie wnuczęta. Chodzi tu o Dzień Dziadka. Poznajcie nasze propozycje na prezent dla kochanego dziadka!

Zdjęcie Oto lista udanych prezentów na Dzień Dziadka! #1

22 stycznia - Dzień Dziadka

W dniu 22 stycznia obchodzimy Dzień Dziadka, który każdy wnuk powinien zapisać w swoim kalendarzu. Dzięki naszym dziadkom znaleźliśmy się na świcie, więc w dniu ich święta sługują oni na piękny prezent oraz chwilę naszego czasu. Bo nasz uwaga, troska oraz wspólne spędzanie czasu to dla nich najlepszy prezent. Poznajcie jednak kilka pomysłów na materialny prezent dla dziadka!

Fotokalendarz ścienny

Jako że Dzień Dziadka wypada na początku nowego roku, to bardzo dobrym pomysłem na prezent jest kalendarz ścienny. Dodatkowo możemy wzbogacić go o nasze wspólne fotografie, które będą przypominać dziadkowi o wspólnie spędzonych chwilach. Mogą to być zarówno śmieszne, jak i wzruszające fotografie, które przywołają miłe wspomnienia. Najlepiej, aby taki kalendarz był duży i czytelny, aby łatwo można było na nim zobaczyć daty i święta. Dobrze jest też, aby miał on trochę miejsca do pisania przy poszczególnym dniu, ponieważ wtedy dziadek będzie mógł w nim zapisywać ważne informacje czy wydarzenia. Wizyta u lekarza czy ostatni czas na opłacenie rachunków to informacje, o których należy pamiętać. Dziś taki fotokalendarz możemy zamówić zdalnie, a po jego wykonaniu otrzymamy go pocztą lub kurierem. Taki fotokalendarz możemy zrobić i zamówić na stronie Empik Foto.

Zdjęcie Oto lista udanych prezentów na Dzień Dziadka! #2

Kubek ze zdjęciem

Na prezent dziadkowi możemy również sprawić kubek, w którym będzie mógł pić poranną kawę czy herbatę. Tak jak i kalendarz, możemy go spersonalizować, nadrukowując na nim zdjęcie. Możemy wybrać zarówno śmieszne foto, które będzie rozweselało dziadka, gdy na niego patrzy, jak i bardziej poważne, które będzie mu przypominało jakie kochane ma wnuczęta. Dodatkowo na takim kubku oprócz zdjęcia możemy zamieścić tekst, który będzie dedykacją, ulubioną sentencją lub mądrym cytatem. Rozmiar kubka również możemy dobrać według własnych preferencji lub preferencji dziadka. Im większy kubek, tym więcej rzeczy można na nim umieścić. Ciekawe kubki z nutką humoru można znaleźć na stronie Sklep.cytaty.pl .

Zdjęcie Oto lista udanych prezentów na Dzień Dziadka! #3
https://sklep.cytaty.pl/p/kubki/dzien-babci/najlepszy-dziadek-na-swiecie/

Etui na telefon ze zdjęciem

Nie każdy dziadek swobodnie czuje się ze smartfonem w ręku. Jeśli jednak korzysta on z telefonu komórkowego, to warto kupić mu również etui na telefon. Nie musi to być jednak zwykłe i jednokolorowe etui. W tym temacie ogranicza nas tylko wyobraźnia, a nowoczesna technologia pozwala umieścić na etiu, co tylko chcemy. Nadrukowanie na nim zdjęcia roześmianych wnuków czy np. najważniejszych numerów telefonów nie będzie żadnym problemem. Takie prezent również możemy wykonać elektronicznie i zlecić jego realizację firmie, która zajmuje się nadrukowywaniem obrazków/napisów na etui. Warto jednak przed przystąpieniem do personalizacji "ochraniacza" na telefon dziadka dowiedzieć się, jaki jest to model, aby dobrać do niego odpowiedni rozmiar etui oraz jego wzór. Wiele możliwości w tej kwestii oferuje sklep Empik .

Zdjęcie Oto lista udanych prezentów na Dzień Dziadka! #4
https://www.empikfoto.pl/etui,twoj-projekt?kolor-produktu=zloty&model=y5-2019

Własnoręcznie zrobiona laurka 

Jeśli nie mamy dużego budżetu, ale chcemy sprawić dziadku radość, to możemy podarować mu własnoręcznie zrobioną laurkę. Kolor możemy dobrać według gustu dziadka, tak aby mu się spodobała. W środku możemy własnoręcznie napisać śmieszne lub poważne życzenia, które zapadną dziadkowi w pamięć. Nasz czas, który poświęcimy na zrobienie laurki na pewno zostanie przez dziadka doceniony. Na takiej laurce możemy zrobić, co tylko chcemy, od naklejenia naszego zdjęcia na okładce, do wykonania ozdób 3D, które będą wyglądać zjawiskowo.  Laurka to prezent wykonany od serca,  na który musimy poświęcić trochę naszej uwagi oraz czasu, a takie prezenty są najbardziej doceniane w czasach, kiedy tak łatwo można coś kupić i podarować. 

Zdjęcie Oto lista udanych prezentów na Dzień Dziadka! #5
Katarzyna

true

Polecane