W jakich sytuacjach najbardziej podobamy się facetom? Oto 5 takich sytuacji według nich!

Katarzyna

Newsy

18.01.2021 21:32

W jakich sytuacjach najbardziej podobamy się facetom? Oto 5 takich sytuacji według nich!

W wielu głowach kobiet istnieje przekonanie, że aby wyglądać zmysłowo i pociągająco dla faceta, to muszą być ubrane w szpilki i seksowną bieliznę. Okazuje się jednak, że nie jest to prawdą, a faceci doceniają nas również w innych sytuacjach. Sprawdźcie, w jakich!

Zdjęcie W jakich sytuacjach najbardziej podobamy się facetom? Oto 5 takich sytuacji według nich! #1

Atrakcyjność w męskich oczach

Nie tylko kusa sukienka i czerwone szpilki wywołują w facetach szybsze bicie serca. Okazuje się, że całkiem inne sytuacje też potrafią rozbudzić w nich miłość i pokazać nas w „atrakcyjnym” dla nich wydaniu. Opinie na ten temat zostały zaczerpnięte z ankiety, przeprowadzonej wśród Warszawiaków. Sprawdźcie w jakich sytuacjach, nawet tych codziennych pociągamy facetów najbardziej!

Odkrywanie nowych pasji

Okazuje się, że faceci uwielbiają, gdy mówimy o swoich pasjach i potrafimy robić to z zaciekawieniem i uczuciem. Kobieta, która ma swoje hobby i potrafi się w nim zatracić, a także zaciekawić tym swojego słuchacza, jest według badanych mega pociągająca. Pasja w naszych oczach oraz radość z opowiadania o swoim hobby ukazuje nas w całkiem innym świetle.

Okazywanie empatii

Nie raz zdarza się, że wyjście z kolegami przeciąga się, a co za tym idzie, ilość wypitego alkoholu wzrasta. Na drugi  dzień czasami kac jest dość dotkliwy. Kobieta, która nie wypomina swojemu facetowi kaca i zabawy z kolegami zamiast z nią, jest na wagę złota. Faceci wcale nie szukają kobiet, które będą im matkować tylko takich, które potrafią zrozumieć „męskie słabości”. Kobieta, która rozumie „męskie wypady” i im tego nie wypomina, zyskuje w ich oczach.

Zdjęcie W jakich sytuacjach najbardziej podobamy się facetom? Oto 5 takich sytuacji według nich! #2

Noszenie męskich ciuchów

Facetom podoba się również ich kobieta w ich ciuchach. Pomimo że zbyt duża koszulka czy bluza wszystko zakrywa i „gubią się” w niej kobiece kształty, to taki widok naprawdę potrafi ich rozpalić. Noszenie przez kobietę męskich ciuchów powoduje, że wygląda ona figlarnie oraz uwodzicielsko.

Cud narodzin

Cud narodzin to magiczna chwila nie tylko dla kobiety, która właśnie została matką, ale również dla mężczyzny, który został też tatą. Niektórzy ankietowani przyznali, że widok żony z ich dzieckiem na rękach zaraz po porodzie, wyzwolił w nich jeszcze większe pokłady miłości i szczęścia. Takiego widoku nie zapomina się na długo, a uczucie na nowo się w nich rozpala.

Karmienie piersią

Kobieta, która karmi dziecko piersią, jest piękna, mimo że jest wtedy często zmęczona, obolała i niewyspana. Taki widok powoduje, że faceci nie mogą oderwać od nas wzroku. Partnerka, która troszczy się o ich wspólnego potomka, karmi go, przewija czy kołysze w swoich ramionach to widok, który sprawia, że faceci miękną, a miłość i zachwyt można wyczytać z ich oczu.

Zdjęcie W jakich sytuacjach najbardziej podobamy się facetom? Oto 5 takich sytuacji według nich! #3