3 sprawdzone sposoby na opóźnienie wytrysku!

3 sprawdzone sposoby na opóźnienie wytrysku!

Przedwczesny wytrysk to problem, z którym wbrew pozorom zmaga się naprawdę wielu mężczyzn. Seksuolodzy potwierdzają, że około 40% mężczyzn spotyka się z tym zaburzeniem seksualnym. Jak więc widać przedwczesna ejakulacja nie jest rzadkością, i co więcej, przytrafia się ona mężczyznom w różnym wieku. Co jest tego przyczyną? Najczęściej przedwczesny wytrysk jest związany z pierwszymi doświadczeniami seksualnymi i zbyt mocnym podnieceniem, ale nie są to jedyne powody. Chcesz dowiedzieć się, co powoduje przedwczesny wytrysk oraz jak przedłużyć stosunek? Koniecznie przeczytaj ten tekst. 

Zdjęcie 3 sprawdzone sposoby na opóźnienie wytrysku! #1

Przedwczesny wytrysk - charakterystyka 

Przedwczesny wytrysk to zaburzenie seksualne, które w znacznym stopniu skraca czas trwania zbliżenia pomiędzy kochankami. W takiej sytuacji dochodzi do ejakulacji po minimalnej stymulacji seksualnej, osiągniętej wcześniej niż chce tego jedna ze stron. Panowie powinni pamiętać o tym, aby nie sugerować się tym, co ujrzeli w filmach np. pornograficznych. Dlaczego? Ponieważ przeciętny mężczyzna jest w stanie wytrzymać od 2 do 5 minut. Dla panów zmagających się z tą dysfunkcją seksualną te kilka minut to wieczność. W ich przypadku stosunek trwa najczęściej od 15 do 60 sekund. Do najczęstszych przyczyn przedwczesnego wytrysku zaliczamy m.in.: 

  • negatywne nastawienie do partnerki, 
  • zbyt rzadkie współżycie, 
  • negatywne doświadczenia z pierwszego stosunku, 
  • zbyt częsta masturbacja,
  • przemęczenie i stres, 
  • kompleksy, 
  • duża czułość żołędzi prącia. 

Jak widać na powyższych przykładach, istnieje co najmniej kilka przyczyn tego zaburzenia seksualnego i wielu przypadkach są one niezależne od mężczyzny, ale z drugiej za część z nich odpowiada “niepoprawne” (względem aktywności seksualnej) zachowanie panów. 

Jak opóźnić wytrysk? 3 sprawdzone sposoby 

Aby zagwarantować sobie oraz partnerce udane współżycie seksualne, warto zadbać o kilka istotnych kwestii. Na samym początku mężczyzna powinien wykluczyć choroby, które mogą powodować problemy ze wzwodem. W takiej sytuacji należy w pierwszej kolejności zająć się nimi, a następnie wprowadzić kilka zmian. 

para w łóżku (2).jpg

1. Metody naturalne jako sposób na przedłużenie stosunku 

W sieci bez problemu można znaleźć coraz więcej poradników podpowiadających jak przedłużyć stosunek. Okazuje się, że jedną z popularniejszych metod jest technika start-stop, która polega na przerywaniu penetracji w momencie, w którym mężczyzna czuje zbliżający się wytrysk. W trakcie “przerwy” panowie powinni skupić się na innych działaniach, czyli np. na pieszczeniu swojej partnerki. 

2. Środki na opóźnienie wytrysku 

Do najskuteczniejszych, a z drugiej strony najszybciej działających sposobów walki z przedwczesną ejakulacją zaliczamy tabletki na opóźnienie wytrysku. Nie da się ukryć, że współczesna farmakologia daje mężczyznom dostęp do różnorodnych leków na większość problemów z zaburzeniami natury seksualnej. Typowe środki na opóźnienie wytrysku dostępne tutaj https://sexshop112.pl/75-opoznienie-wytrysku  nie są jednak lekami seksuologicznymi. I choć wielu panów niechętnie decyduje się, na specjalne tabletki to warto z nich korzystać, ponieważ dość często bywa tak, że zastosowanie dodatkowego “wsparcia” sprawia, że mężczyzna przestaje się stresować i może cieszyć się dłuższym stosunkiem. 

3. Stres zostaw za drzwiami sypialni 

Stres to główny wróg udanego współżycia, który wpływa na aktywność seksualną zarówno w przypadku pań, jak i panów. Jest on powodem nie tylko przedwczesnego wytrysku, dość często jest to także przyczyna zaburzeń erekcji. Warto więc pamiętać o tym, że nadmierne obciążenie psychiki odbija się również na jakości współżycia. 

Przedwczesny wytrysk jest w stanie szybko i skutecznie zepsuć atmosferę w sypialni. I z reguły jest to koniec miłosnych uniesień. Istnieje wiele sposobów na przedłużenie stosunku, z których warto skorzystać, aby dać sobie i partnerce dłuższą chwilę zapomnienia. 

Agnieszka

true

Polecane