Przepowiednia Nostradamusa na 2021 rok. Czy mamy się czego obawiać?

Patrycja
Horoskopy
11.01.2021 10:49
Przepowiednia Nostradamusa na 2021 rok. Czy mamy się czego obawiać?

Słynny mistyk i wizjoner Nostradamus pozostawił wiele proroctw i przepowiedni. Dotyczą one losów ludzkości i przedstawiają wizje końca świata. Jedna ze znanych przepowiedni astrologa związana jest z 2021 rokiem. Dowiedz się, czego dotyczy i czy mamy się czego obawiać?

Zdjęcie Przepowiednia Nostradamusa na 2021 rok. Czy mamy się czego obawiać? #1

Przepowiednie Nostradamusa a pandemia koronawirusa

Już od ponad roku cały świat zmaga się z pandemią koronawirusa. Do tej pory zachorowało ponad 90 milionów osób, a zmarło prawie 2 miliony z nich. Oprócz tego, że COVID-19 pozbawił życia i zdrowia mnóstwo ludzi na całym globie, to zachwiał i zamroził światowe gospodarki. Coraz gorsza sytuacja sprawia, że wiele osób szuka odpowiedzi w przepowiedniach znanych jasnowidzów. Ich zwolennicy dotarli do proroctw Nostradamusa sprzed 500 lat, które według nich odnoszą się do aktualnej sytuacji.

Kim był Nostradamus?

Nostradamus, a właściwie Michel de Nostredame (1503-1566) to francuski lekarz, aptekarz, astrolog, mistyk, okultysta, jasnowidz i badacz wiedzy tajemnej. Na podstawie obserwacji gwiazd i ich zachowania przepowiadał przyszłość. Na całym świecie zasłynął z proroctw spisywanych w formie wierszy. Opisuje w nich losy ludzkości i wizje końca świata. Jego przepowiednie dotyczą katastrof, takich jak trzęsienia ziemi, powodzie, plagi, bitwy i wojny. Odwołuje się w nich także do inwazji sił islamu na Europę oraz do wybuchu III wojny światowej, w wyniku której śmierć poniosą miliony ludzi.

Co czeka nas w 2021 roku?

Interpretatorzy przepowiedni Nostradamusa uważają, że część jego proroctw związana jest z 2021 rokiem i dotyczy trwającej aktualnie pandemii koronawirusa Covid-19 na świecie. Czy mamy się czego obawiać?

Zdjęcie Przepowiednia Nostradamusa na 2021 rok. Czy mamy się czego obawiać? #2

Przepowiednia na temat światowej pandemii

W swoich przepowiedniach francuski astrolog ma odnosić się do 2021 roku, który dla całej ludzkości będzie niezwykle ciężki. Interpretatorzy jego słów uważają, że to proroctwo znajduje się w 75. czterowierszu z III centurii zbioru przepowiedni Nostradamusa. Słynny mistyk uważa, że czeka nas wielki kryzys, plagi, głód, a nawet wybuch kolejnej wojny. 2021 rok ma być wyjątkowo destrukcyjny dla wszystkich ludzi. Według wielu osób związane to będzie z pandemią koronawirusa, która wciąż zbiera żniwo na całym świecie.

 

Zdjęcie Przepowiednia Nostradamusa na 2021 rok. Czy mamy się czego obawiać? #3
Zostań z nami
Pobierz naszą aplikację mobilną