5 znaków zodiaku, które mogą liczyć sercowe zmiany i miłosne przygody w 2021 roku!

Patrycja
Związki
04.01.2021 14:06
5 znaków zodiaku, które mogą liczyć  sercowe zmiany i miłosne przygody  w 2021 roku!

Pięć spośród wszystkich znaków zodiaku będzie miało wyjątkowe szczęście w 2021 roku. Mowa tutaj o płomiennych romansach i miłosnych uniesieniach. Sprawdźmy, kto może liczyć na sercową przygodę.

 

Baran

21.03 - 19.04

Dla Barana rok 2021 zapowiada się bardzo ciekawie. Dotyczy to nie tylko sfery zawodowej, w której także będzie przodował, ale również miłosnej. Samotne Barany odczują potrzebę ustatkowania się i nie będą miały problemu, ze znalezieniem właściwej osoby do tego przedsięwzięcia. Natomiast już istniejące związki Baranów wejdą na wyższy poziom.

Rak

22.06 - 22.07

Dla Raków rok 2021 może okazać się ciężki i powolny – ale na pewno nie dotyczy to sfery miłosnej. Tutaj uśmiechnie się do nich szczęście, o ile sobie na nie pozwolą. Samotnicy muszą zaufać intuicji, która w sprawach sercowych na pewno nie zawiedzie. Raki, które podają w wątpliwość oddanie swoich partnerów, powinny przystopować z tymi podejrzeniami, a zdziwią się ile do miłości do zaoferowania, mają ich drugie połówki.

Zdjęcie 5 znaków zodiaku, które mogą liczyć  sercowe zmiany i miłosne przygody  w 2021 roku! #1

Panna

24.08 - 22.09

Panna może liczyć na to, że rok 2021 będzie dla niej szczególny i przyniesie jej mnóstwo szans na odniesienie sukcesów. Jednak by wspięła się na wyżyny, musi pamiętać o tym, że nie jest najmądrzejsza i najfajniejsza. Samotne Panny tym samym kierować się powinny przy poznawaniu nowych osób, które takim zachowaniem mogą zrazić ( a wśród nich niewątpliwie czeka miłość ich życia). Panny w związkach poczują w Nowym Roku, że wbrew temu, co myślały, mogą liczyć na wsparcie swoich partnerów.

Strzelec

22.11 - 21.12

Rok 2021 będzie dla Strzelców rokiem zmian – nie tylko sercowych. Pomimo iż nadchodzący czas nie będzie łatwy, to okaże się nieść za sobą cenne rady. Dla Strzelców w związkach to czas wyzwań, ważne by skupiły się na swoim szczęściu, nie dbając ślepo o komfort partnera. Dzięki temu zadowolą nie tylko siebie, ale wiele osób wokoło. Samotne Strzelce powinny przyhamować trochę ze swoją niezależnością – to dobra cecha, ale może onieśmielać potencjalnych partnerów, których wokół nie brakuje ( i to od dłuższego czasu!)

Koziorożec

22.12 - 19.01

Chociaż początek roku niektóre Koziorożce rozpoczną z ciężkim sercem z powodu niedawnego rozstania, to jeśli tylko uda im się opanować emocje, mogą się pozytywnie zaskoczyć (w połowie lub pod koniec roku). Dotychczasowi samotnicy mogą liczyć na płomienne romanse i momenty miłosnych uniesień. Jeśli będą wyjątkowo czujni, to może wyłapią, że jeden z nich jest szczególny. Koziorożce w związkach mogą liczyć na podkręcenie temperatury w łóżku.

Zostań z nami
Pobierz naszą aplikację mobilną