Te filmy Netflixa wprowadzą Cię w gwiazdkowy nastrój

Patrycja

Lifestyle

Dec. 2, 2020, 5:10 p.m.

Te filmy Netflixa wprowadzą Cię w gwiazdkowy nastrój

Grudzień to idealny czas na maraton świątecznych filmów! Netflix w tym roku przygotował dla swoich użytkowników mnóstwo propozycji, które wprowadzą Cię w gwiazdkowy nastrój. Poznaj najlepsze z nich!

Zdjęcie Te filmy Netflixa wprowadzą Cię w gwiazdkowy nastrój #1

Te filmy Netflixa wprowadzą Cię w gwiazdkowy nastrój:

Kronika świąteczna

To bożonarodzeniowa komedia Netflixa. Opowiada o historii rodzeństwa Kate i Teddy`ego, którzy pragną przyłapać Świętego Mikołaja, podczas rozdawania prezentów. Przypadkowo niszczą sanie Świętego, co zagraża podtrzymaniu corocznej tradycji i prowadzi ich w pełną magii podróż. To idealna propozycja dla miłośników zabawnych historii i pełnego celnych ripost humoru. Na Netflixie dostępne są aż dwie części filmu.

https://www.netflix.com/title/80199682

Pan Jangle i świąteczna podróż

To amerykański muzyczny film fantasy z 2020 roku. Świąteczna, magiczna opowieść o legendarnym twórcy zabawek, który w mały miasteczku tworzy niesamowite wynalazki. Główny bohater Jeronicus Jangle, zdradzony przez zaufanego czeladnika musi odzyskać swoje najwspanialsze dzieło. Z pomocą przychodzi mu ciekawska i bystra wnuczka. To poruszająca, wspaniała opowieść dla całej rodziny.

https://www.netflix.com/title/80232043

Randki od święta

Film dla osób, które nie lubią świątecznego kiczu. Zwariowana komedia romantyczna, opowiada o dwójce singli, którzy postanawiają sobie towarzyszyć podczas świątecznych spotkań z bliskimi. Sloane, grana przez uroczą Emmę Roberts oraz Jackon, w tej roli czarujący Luke Bracey, zrządzeniem losu trafiają na siebie, podczas wyjątkowo nieudanych Świąt i postanawiają je razem spędzić. Jeśli jesteś fanem szalonych komedii ze Świętami w tle, to propozycja idealna dla Ciebie.

https://www.netflix.com/title/81034553

Zamiana z księżniczką

Na Netflixie dostępne są już dwie części tego romantycznego, świątecznego filmu. To historia cukierniczki z Chicago i księżnej, która przygotowuje się do ślubu. Wyglądają tak samo i tuż przed świętami postanawiają zamienić się rolami. To ciepły, lekki i przyjemny film dla całej rodziny.

https://www.netflix.com/title/80242926

Klaus

Na koniec coś innego. Nominowany do Oscara, wzruszający film animowany produkcji Netflixa. To magiczna opowieść o samolubnym listonoszu i samotnym twórcy zabawek, którzy nawiązują niezwykłą przyjaźń, na maleńkiej wyspie za kołem podbiegunowym. Wspólnie przywracają radość mieszkańcom Smeerensburg. To bajka z pięknym przesłaniem, nie tylko dla dzieci!

https://www.netflix.com/title/80183187