10 najlepszych bajek świątecznych dla dzieci na Netflix!

Martyna
Styl życia
11.12.2022 10:38
10 najlepszych bajek świątecznych dla dzieci na Netflix!

Wielkimi krokami zbliżają się Święta Bożego Narodzenia. W wielu rodzinach dorośli posiadają tradycje wspólnego oglądania bajek świątecznych ze swoimi dziećmi. Przedstawiamy listę 10 najlepszych animacji. 

 

1. Artur ratuje gwiazdkę 

Jest to wesoła bajka dla całej rodziny. Okazuje się, że w trakcie podróży Mikołaj zgubił jeden prezent dla dziecka. Dlatego Artur postanawia wziąć sprawy w swoje ręce i razem z pomocą przyjaciół dostarczyć świąteczny upominek.  

2. Pada Shrek 

Twórcy postanowili zrobić wersję świąteczną znanej animacji. Główny bohater pragnie spędzić w spokoju Święta ze swoją rodziną, jednak jego przyjaciele nie ułatwiają mu tego zadania, wręcz przeciwnie.  

3. Świąteczne życzenie Angeli 

Jest to kolejna bajka twórców pierwszej części produkcji “Święta Angeli” nie ma się jednak co martwić, może je oglądać niezależnie. Bohaterka postanawia wraz ze swoim bratem sprowadzić tatę do domu na Święta z Australii.   

4.Tut Tut autka: Gwiazdka w Pagórkowie 

Tymek przed gwiazdką spotyka nieznajomego, który stracił pamięć. Wszystko wskazuje na to, że obcy to Autkołaj! Tymek postanawia mu pomóc i za wszelką cenę ocalić Święta. 

5.Klaus

Tą bajkę polecamy dla nieco starszych dzieci. Jest on piękna i wzruszającą. Opowiada o bezinteresownej przyjaźni listonosza z wynalazcą zabawek i tym co jest w życiu najważniejsze.  

6.Grinch 

Znany film fabularny “Grinch: Świąt nie będzie” jest już klasykiem. Jednak jakiś czas temu pojawiła się animacja tego filmu. Jest ona zabawna, pełna przygód i z pewnością spodoba się najmłodszym widzą. 

Zdjęcie 10 najlepszych bajek świątecznych dla dzieci na Netflix! #1

7.Święta Angeli 

Wzruszająca animacja opowiadająca o małej dziewczynce, która znajduję w Kościele nagą figurkę Jezusa. Postanawia zabrać ją do domu i sprawić, aby przez jedną noc figurka nie zmarzła. Decyzja ta jak się okazuje sprawia wiele kłopotów, które Angela musi rozwiązać.  

8.Kronika Świąteczna 2 

Jest to druga część przygód na Biegunie Północnym. Kate dziewczyna, która nie akceptuje partnera swojej matki napotyka spore kłopoty, ponieważ pewien elf próbuję raz na zawsze zlikwidować Święta. Mimo, że jest to film fabularny to jest on wart obejrzenia ze starszymi dziećmi.   

9.Święta Śmieciarki 

Historia przedstawiona w animacji opowiada o pomocy śmieciarki w rozwożeniu prezentów świątecznych. Sanie Mikołaja się popsuły, dlatego śmieciarka wraz z przyjaciółmi rusza na pomoc!  

10.Święta Mądrobotów

Świąteczny odcinek “Mądrobotów” daje przesłanie, że to co w życiu ważne to: radości dawania i siła przyjaźni. Szczególnie polecamy najmłodszym widzą. 

Wszystkie bajki są obecnie dostępne na platformie Netflix.

Zostań z nami
Pobierz naszą aplikację mobilną