Najlepsze propozycje Netflixa na jesienne wieczory!

Patrycja
Newsy
03.11.2020 15:07
Najlepsze propozycje Netflixa na jesienne wieczory!

Jesienna aura zachęca do spędzania wieczorów w domu, pod kocem, z kubkiem gorącej herbaty i w towarzystwie dobrego filmu lub serialu. Sprawdź najlepsze propozycje, jakie przygotował Netflix dla swoich użytkowników na jesień!

Sezon jesienno- zimowy to najlepszy czas na nadrobienie filmowych i serialowych zaległości. Twórcy platformy Netflix są tego samego zdania, ponieważ przygotowali mnóstwo nowości dla swoich użytkowników.

Poznaj najlepsze propozycje Netflixa na jesień:

Gambit królowej

To fenomenalny i bardzo wciągający serial Netflixa o genialnej szachistce Beth Harmon. Akcja rozgrywa się w Ameryce lat 50. i 60. XX wieku i opowiada o historii sieroty Beth, która zmaga się z uzależnieniem od leków uspokajających, alkoholu i swoim szachowym geniuszem. W serialu pojawia się polski akcent- Marcin Dorociński gra Vasilego Borgova - jednego z szachowych przeciwników głównej bohaterki.

https://www.netflix.com/title/80234304

Emily w Paryżu

Serial Darrena Stara, twórcy kultowego „Seksu w wielkim mieście”, opowiada o losach Lily Collins- amerykanki, która dostaje prace marzeń, ląduje w Paryżu, gdzie zakochuje się w mężczyźnie swoich marzeń. Lekki, zabawny i optymistyczny serial to idealna propozycja na chłodne, jesienne wieczory.

https://www.netflix.com/title/81037371

Ratched

Dla osób o mocnych nerwach, Netflix przygotował serial Ratched, który jest prequelem kultowego filmu „Lot nad kukułczym gniazdem” z 1975 r. Opowiada o losach siostry Mildred Ratched, która jako młoda pielęgniarka zaczyna pracę w eksperymentalnym szpitalu psychiatrycznym. Szereg mrocznych historii i zdarzeń, sprawią, że staje się potworem znanym z „Lotu”.

https://www.netflix.com/title/80213445

Ty

Jeśli jeszcze nie widziałaś serialu Ty, to najwyższa pora nadrobić zaległości. To wciągający, psychologiczny thriller o introwertycznym księgarzu, który poznaje dziewczynę, a początkowe zauroczenie z czasem zmienia się w niezdrową obsesję. Zaskakujący, trzyma w napięciu do ostatniego odcinka!

https://www.netflix.com/title/80211991

David Attenborough: Życie na naszej planecie

Jeśli jesteś fanem dokumentów, programów przyrodniczych i brytyjskiego akcentu Davida Attenborougha, to Netflix ma coś specjalnie dla Ciebie. Prowadzący wspomina swoje historie i opowiada o ewolucji życia na Ziemi, aktualnym stanie planety oraz wyzwaniach, jakie stoją przed następnymi pokoleniami.

https://www.netflix.com/title/80216393

Zostań z nami
Pobierz naszą aplikację mobilną