Co Polacy najchętniej oglądali na Netflixie w 2020 roku?

Patrycja
Newsy
15.12.2020 15:10
Co Polacy najchętniej oglądali na Netflixie w 2020 roku?

Netflix to bardzo popularna platforma, oferująca szeroki wybór filmów i seriali. Wraz ze zbliżającym się końcem roku, jej twórcy przygotowali całoroczne podsumowanie produkcji, które najczęściej wybierali Polacy. Sprawdź, co najchętniej oglądaliśmy na Netxlixie w 2020 roku!

Netflix coraz bardziej popularny

Netflix to bardzo popularny serwis streamingowy, który oferuje swoim użytkownikom dostęp do niezliczonej ilości filmów i seriali. W ostatnich latach stał się bardzo popularny i zyskał rzesze fanów, którzy na jego rzecz zrezygnowali z oglądania zwykłej telewizji. Sprawdź, co Polacy najchętniej oglądali na Netflixie w ubiegłym roku.

Zdjęcie Co Polacy najchętniej oglądali na Netflixie w 2020 roku? #1

Co Polacy najchętniej oglądali na Netflixie w 2020 roku?

W 2020 roku Polacy najczęściej oglądali na Netflixie filmy i seriale z gatunku dramatu, komedii, horroru, thriller, filmy animowane i produkcje dla dzieci. Poniżej przedstawiamy najpopularniejsze ubiegłoroczne produkcje Netflixa, które wybierali Polacy. Jeśli jeszcze ich nie widziałaś, masz szansę to nadrobić!

Zdjęcie Co Polacy najchętniej oglądali na Netflixie w 2020 roku? #2

Źródło: https://dailyweb.pl/rok-emocji-co-polacy-ogladali-na-netflix/

Boże Ciało

Polski film Jana Komasy, nominowany do Oscara w 2020 roku. To historia Daniela, młodego chłopaka, który dopiero co został zwolniony z poprawczaka i wyjeżdża na drugi koniec Polski, by tam podjąć pracę w stolarni. Zamiast tego wciela się w rolę księdza w jednej z lokalnych parafii. Jego niekonwencjonalne metody szybko zyskują rozgłos a on, o dziwo sprawdza się w roli duszpasterza. Wszystko zmieni się w chwili, gdy jego prawdziwa tożsamość wyjdzie na jaw.

Zdjęcie Co Polacy najchętniej oglądali na Netflixie w 2020 roku? #3

Źródło: https://www.netflix.com/pl/title/81278730

W głębi lasu

Polski miniserial Netflxa, na podstawie powieści Harlana Cobena pod tym samym tytułem. Wciągający kryminał, który obejmuje dwa wymiary czasowe: rok 1994 oraz 2019. Historia warszawskiego prokuratora Pawła Kopińskiego, który wciąż szuka siostry zaginionej przed laty, w niewyjaśnionych okolicznościach na letnim obozie. Ciężko się oderwać od oglądania!

Zdjęcie Co Polacy najchętniej oglądali na Netflixie w 2020 roku? #4

Źródło: https://www.netflix.com/pl/title/81108061

Gambit królowej

Miniserial Netflixa, na podstawie bestsellerowej powieści Waltera Tevisa pod tym samym tytułem. Historia młodej i genialnej szachistki Beth Harmon. Akcja rozgrywa się w Ameryce w środku zimnej wojny i opowiada o Beth, która w tragicznym wypadku traci matkę i trafia do sierocińca. Tam faszerowana jest lekami psychotropowymi, od których wkrótce się uzależnia. Jednocześnie odkrywa w sobie niezwykły szachowy talent. To historia o samotności, wielkich ambicjach, rywalizacji, zagubieniu i poszukiwaniu sensu życia.

Zdjęcie Co Polacy najchętniej oglądali na Netflixie w 2020 roku? #5

Źródło: https://www.netflix.com/pl/title/80234304

Emily w Paryżu

Serial Darrena Stara, twórcy kultowego „Seksu w wielkim mieście”, opowiada o losach Lily Collins- amerykanki, która dostaje prace marzeń, ląduje w Paryżu, gdzie zakochuje się w mężczyźnie swoich marzeń. Lekki, zabawny i optymistyczny serial był często wybierany przez polskich użytkowników Netflixa.

Zdjęcie Co Polacy najchętniej oglądali na Netflixie w 2020 roku? #6

Źródło: https://www.netflix.com/pl/title/81037371

Randki od święta

Zwariowana komedia romantyczna, opowiada o dwójce singli, którzy postanawiają sobie towarzyszyć podczas świątecznych spotkań z bliskimi. Sloane i Jackon, zrządzeniem losu trafiają na siebie, podczas wyjątkowo nieudanych Świąt i postanawiają je razem spędzić. Film dla osób, które nie lubią świątecznego kiczu. Jeśli jesteś fanem szalonych komedii, to propozycja idealna dla Ciebie.

Zdjęcie Co Polacy najchętniej oglądali na Netflixie w 2020 roku? #7

Źródło: https://www.netflix.com/pl/title/81034553

 

 

Zostań z nami
Pobierz naszą aplikację mobilną