Nowa produkcja Netflixa z udziałem polskiego aktora! Czy będzie hitem?

Patrycja
Newsy
10.11.2020 15:20
Nowa produkcja Netflixa z udziałem polskiego aktora! Czy będzie hitem?

Netflix przygotował dla swoich użytkowników wiele filmowych i serialowych propozycji na jesień. Jeśli zastanawiasz się, jak spędzić wieczór, polecamy obejrzeć jedną z nich! Poznaj nową produkcję Netflixa, serial "Gambit Królowej" z udziałem znanego polskiego aktora.

https://www.netflix.com/pl/title/80234304

Propozycja Netflixa na jesień

Jesienna aura zachęca do spędzania wieczorów w domu, pod kocem, z kubkiem gorącej herbaty. To najlepszy czas na nadrobienie filmowych i serialowych zaległości. Twórcy platformy Netflix są tego samego zdania, ponieważ przygotowali mnóstwo nowości dla swoich użytkowników. Wśród nich znalazł się fenomenalny serial „Gambit królowej”, w którym występuje znany polski aktor.

Nowy hit na Netflixie

Chociaż serial dostępny jest od niedawna, już wzbudził zachwyt wśród fanów na całym świecie. Zbiera mnóstwo pochlebnych recenzji i wiele komplementów. Serial zachwyca niepowtarzalnym klimatem Ameryki lat 50 XX wieku, emocjonalnym scenariuszem i bardzo wciągającą akcją. Wiele osób, które go obejrzały nie spodziewały się, że szachy mogą wywoływać aż tyle emocji!

Zdjęcie Nowa produkcja Netflixa z udziałem polskiego aktora! Czy będzie hitem? #2

Gambit królowej

„Gambit królowej” to fenomenalny i bardzo wciągający sześcioodcinkowy serial Netflixa. To serialowa adaptacja powieści Waltera Tevisa o młodej i genialnej szachistce, Beth Harmon. Akcja rozgrywa się w Ameryce lat 50. i 60. XX wieku i opowiada o historii sieroty Beth, która w tragicznym wypadku traci matkę i trafia do sierocińca. Tam faszerowana jest lekami psychotropowymi, od których wkrótce się uzależnia. Jednocześnie odkrywa w sobie niezwykły szachowy talent. Im jest starsza, tym więcej zwycięstwa i trumfów odnosi, jednak przez cały czas zmaga się z uzależnieniem od leków uspokajających, alkoholu i swoim geniuszem. Serial zaskoczy rodzimych użytkowników platformy, ponieważ pojawia się tam znany polski aktor.

Zdjęcie Nowa produkcja Netflixa z udziałem polskiego aktora! Czy będzie hitem? #3

Zachwyt widzów

Nowa produkcja Netflixa opowiada o kobiecej sile, odwadze i determinacji, dążeniu do celu i osiągnięcia perfekcji, ale także samotnej walce z samotnością i uzależnieniem. Doskonała gra aktorska Anyi Taylor- Joy, która wciela się w główną bohaterkę na długo pozostanie w serach widzów. W serialu pojawia się też polski akcent- Marcin Dorociński, który gra Vasilego Borgova - jednego z szachowych przeciwników głównej bohaterki.

Zdjęcie Nowa produkcja Netflixa z udziałem polskiego aktora! Czy będzie hitem? #4

Polski akcent w produkcji Netflixa

Marin Dorociński, w serialu „Gambit królowej” wciela się w postać rosyjskiego szachowego arcymistrza, Vasilego Borgova, który jest najgroźniejszym przeciwnikiem młodej szachistki. Aktor zebrał mnóstwo pochlebnych recenzji, a jego rola spodobała się fanom nie tylko w Polsce.

Czy widziałaś już „Gambit królowej”?

Zostań z nami
Pobierz naszą aplikację mobilną