Najlepsze propozycje HBO GO na jesień! Co warto obejrzeć w listopadzie?

Patrycja
Newsy
07.11.2020 12:39
Najlepsze propozycje HBO GO na jesień! Co warto obejrzeć w listopadzie?

Jesień to najlepszy czas na nadrobienie filmowych i serialowych zaległości. Wieczory najchętniej spędzamy w domu, w towarzystwie bliskich, pod ciepłym kocem, z kubkiem gorącej herbaty w ręce.To idealny moment na odkrycie nowości od HBO GO. Dowiedz się, jakie propozycje przygotowano!

Zdjęcie Najlepsze propozycje HBO GO na jesień! Co warto obejrzeć w listopadzie? #1

Najlepsze propozycje HBO GO na jesień:

Ziemia Niczyja

Ziemia niczyja to nowy serial HBO GO, opowiadający o Francuzie Antoine, który rusza do ogarniętej wojną domową Syrii, w poszukiwaniu swojej zaginionej siostry. Tam przyłącza się do kobiecej grupy kurdyjskich bojowniczek, które walczą z ISIS. Wraz z nimi przemierza okupowany przez wroga kraj, poznając wstrząsające historie ofiar konfliktu.

https://hbogo.pl/seriale/ziemia-niczyja

Miasto Niedźwiedzia

Serial na podstawie bestsellerowej powieści Fredrika Backmana pod tym samym tytułem. Opowiada o prowincjonalnym szwedzkim miasteczku Björnstad, w którym życie mieszkańców koncentruje się wokół hokejowych rozgrywek. Trener i były zawodnik NHL Peter, po latach powraca z bliskimi do swojego rodzinnego domu i stara się poprowadzić lokalną drużynę na szczyt. W międzyczasie dochodzi do tragedii, która na zawsze odmieni życie jego rodziny i wszystkich mieszkańców miasta. Bardzo wciągający serial, który skłania do refleksji.

https://hbogo.pl/seriale/miasto-niedzwiedzia/sezon-1

To: Rozdział 2

Druga część kultowego horroru, na podstawie książki Stevena Kinga. Ponownie przeniesiemy się do miasteczka Derry, do którego powraca Pennywise i zaczyna terroryzować mieszkańców. Po 27 latach od tragicznych wydarzeń, już dorośli członkowie „Klubu frajerów”, ponownie będą musieli zmierzyć się ze złem i je pokonać. Propozycja dla fanów twórczości Kinga i osób o mocnych nerwach.

https://hbogo.pl/filmy/to-rozdzial-2

Na poboczu

To wciągający miniserial z Hugh Lauriem w roli głównej, który opowiada historię charyzmatycznego polityka. Jego życie prywatne i zawodowe zostaje wystawione na próbę, a on sam zaczyna stąpać po kruchym lodzie. Stara się dojść na szczyt i realizować marzenia, podczas gdy jego wrogowie próbują go zniszczyć. Jeśli jesteś fanem thrillerów politycznych, to propozycja dla Ciebie.

https://hbogo.pl/seriale/na-poboczu/sezon-1

Od nowa

Nowy serial produkcji HBO GO z Nicole Kidman i Hugh Grantem w rolach głównej. Opowiada o odnoszącej sukcesy terapeutce, której życia zaczyna się rozpadać na dzień przed publikacją jej książki. Jej świat wywraca się do góry nogami: nieoczekiwana śmierć bliskiej osoby i zaginięcie męża, sprawiają, że będzie musiała zmierzyć się z wieloma problemami.

https://hbogo.pl/seriale/od-nowa/sezon-1

Zostań z nami
Pobierz naszą aplikację mobilną