Najlepsze seriale HBO GO na grudzień

Patrycja
Newsy
10.12.2020 14:59
Najlepsze seriale HBO GO na grudzień

Długie zimowe wieczory, spędzane z bliskim w domu, to doskonała okazja do obejrzenia czegoś nowego. Grudzień to idealny czas na nadrobienie serialowych zaległości. Dowiedz się, co HBO GO przygotowało w grudniu dla swoich użytkowników. Poznaj najlepsze seriale na grudzień!

Zdjęcie Najlepsze seriale HBO GO na grudzień #1

Najlepsze seriale HBO GO na grudzień

Platforma HBO GO w grudniu przygotowała dla swoich użytkowników wiele nowości i serialowych premier. Każdy znajdzie tam coś odpowiedniego dla siebie. Poznaj najlepsze seriale HBO GO!

Cztery wesela i pogrzeb

To serialowa komedia romantyczna produkcji HBO, na podstawie kultowego filmu z lat 90. Czworo przyjaciół z USA, po kilku latach spotyka się ponownie na pogrzebie w Londynie. To początek ich zwariowanego i burzliwego roku, pełnego nowych miłości, rozstań, osobistych kryzysów, politycznych i obyczajowych skandali. Wciągająca, lekka komedia, doskonale nada się do oglądania w zimowe wieczory

Zdjęcie Najlepsze seriale HBO GO na grudzień #2

Źródło: https://hbogo.pl/seriale/cztery-wesela-i-pogrzeb/sezon-1

Normalni ludzie

Nowy serial HBO GO, oparty na bestsellerowej powieści Sally Rooney o tym samym tytule. To współczesna historia miłosna, pomiędzy dwojgiem młodych ludzi: Marianne i Connellem. Odkrywają oni, jak skomplikowane są pierwsze, nastoletnie relacje i związki. To propozycja nie tylko dla młodzieży. Wciągający i poruszający serial nominowany do tegorocznej nagrody Emmy.

Zdjęcie Najlepsze seriale HBO GO na grudzień #3

Źródło: https://hbogo.pl/seriale/normalni-ludzie/sezon-1

Stewardessa

Świetna czarna komedia, w roli głównej z Kaley Cuoco, znaną z Teorii Wielkiego Podrywu. Historia stewardesy, której życie w jednej chwili dosłownie wywraca się do góry nogami. Atrakcyjna, lubiąca imprezy i związki na jedną noc dziewczyna, zostaje wplątana w morderstwo i nielegalne interesy. Czy uda jej się udowodnić swoją niewinność i wyjść cało z tej sytuacji? Dowiesz się, jeśli włączysz ten serial na HBO GO.

Zdjęcie Najlepsze seriale HBO GO na grudzień #4

Źródło: https://hbogo.pl/seriale/stewardesa/sezon-1

Branża

Nowa produkcja HBOG GO, opowiadająca o grupie młodych i zdolnych osób, które rywalizują ze sobą o zdobycie etatu i wymarzonej pracy w londyńskim banku. To opowieść o świecie międzynarodowych finansów z punktu widzenia ambitnych i żądnych sukcesu dwudziestolatków. Narkotyki, przelotne romanse, walka o władzę, to wszystko w najnowszej produkcji HBO. Nie będziesz mogła się oderwać od tego serialu!

Zdjęcie Najlepsze seriale HBO GO na grudzień #5

Źródło: https://hbogo.pl/seriale/branza/sezon-1

Zostań z nami
Pobierz naszą aplikację mobilną