Facebook będzie miał swojego Tindera? Sprawdź Facebook Dating

Patrycja

Lifestyle

Oct. 26, 2020, 6:32 p.m.

Facebook będzie miał swojego Tindera? Sprawdź Facebook Dating

Facebook wprowadził dla swoich użytkowników nową randkową aplikację. Już wkrótce będą mogli korzystać z Facebook Dating. Dowiedz się więcej o darmowej i bezpiecznej aplikacji, która ma pomóc ludziom łączyć się w pary.

Zdjęcie Nowa aplikacja randkowa- poznaj Facebook Dating #1

Nowy produkt Facebooka

Facebook wprowadził w Polsce nową randkową aplikację Facebook Dating. Jest już dostępna dla użytkowników w naszym kraju i ma pomóc łączyć się ludziom w pary. Facebook podreśla, że to bezpieczna i darmowa aplikacja, z której korzystać będą mogli wszyscy użytkownicy popularnego serwisu.

Zdjęcie Nowa aplikacja randkowa- poznaj Facebook Dating #2

Jak działa Facebook Dating?

Aplikacja Facebook Dating dostępna jest jako dodatkowa zakładka w mobilnej wersji Facebooka, jako opcja pod tytułem Randka. Mogą z niej korzystać wszyscy użytkownicy Facebooka, wymaga jedna założenia osobnego konta. Profil w aplikacji randkowej ma być utworzony na podstawie konta na Facebooku. Jak to działa? Algorytm analizuje Twoją aktywność, posty, polubienia, miejsca w których bywasz i na tej podstawie dobiera do Ciebie potencjalnych partnerów.

Zdjęcie Nowa aplikacja randkowa- poznaj Facebook Dating #3

Dobór odpowiedniego partnera

Aplikacja ma dobierać potencjalnych partnerów, spoza grona znajomych na Facebooku czy Instagramie. Chyba, że oznaczymy ich jako naszą sekretną sympatię „Secret Crush”. Jeśli w aplikacji trafisz na kogoś, kto Ci się spodobał, możesz oznaczyć serduszkiem jego profil. Gdy ta osoba oznaczy Ciebie, to zostaniecie sparowani. Aplikacja Was o tym poinformuje i będziecie mogli się ze sobą skontaktować. W aplikacji znajduje się specjalny komunikator do wysyłania wiadomości i przeprowadzania randek video.

Zdjęcie Nowa aplikacja randkowa- poznaj Facebook Dating #4

Czym nowa aplikacja różni się od Tindera?

Twórcy aplikacji Facebook Dating zapowiadają, że w znaczący sposób będzie ona różnić się od popularnego Tindera. Ma być nastawiona na pomoc w łączeniu się ludzi w pary i budowaniu przez nich długoterminowych relacji, a nie przygody na jedną noc. Nowa aplikacja nie będzie konkurencją dla Tindera, ponieważ ich cele mają być inne.

Zdjęcie Nowa aplikacja randkowa- poznaj Facebook Dating #5

To takie proste!

Aplikacja Facebook Dating jest bardzo łatwa i bezpieczna w obsłudze. Jak podaje Facebook, do tej pory aplikacja randkowa połączyła już ponad 1,5 miliarda par w ponad 20 krajach na całym świecie. Może i Ty zechcesz z niej skorzystać i znaleźć partnera dla siebie?

Zdjęcie Nowa aplikacja randkowa- poznaj Facebook Dating #6