Najlepsze pomysły na randkę w czasie koronawirusa

Patrycja

Newsy

05.10.2020 21:56

Najlepsze pomysły na randkę w czasie koronawirusa

Epidemia koronawirusa w Polsce i na świecie nie zwalnia. Niemal we wszystkich państwach wprowadzono ograniczenia i zakazy w wielu dziedzinach życia. Przez Covid-19 możliwości wyjścia i spotkań towarzyskich zostały mocno ograniczone. Nasze życie się zmieniło, ale musimy się dostosować do nowej rzeczywistości. Także w kwestii poznawania nowych osób, związków i randek. Poniżej przedstawiamy najlepsze pomysły na randkę w dobie koronawirusa.Zdjęcie Najlepsze pomysły na randkę w czasie koronawirusa #1

Najlepsze pomysły na randkę w czasie koronawirusa:

Jesienny spacer

Za oknem wciąż słoneczna i ładna pogoda, więc warto skorzystać z ostatnich ciepłych dni. W sezonie jesiennym szczególnie polecamy randki na łonie natury. Warto wybrać się na romantyczny spacer do parku, lasu lub na pobliską łąkę i podziwiać piękne, kolorowe liście i zmieniającą się przyrodę. Jesienny zachód słońca umili nam te romantyczne chwile we dwoje.

Piknik na łonie natury

Kolejnym pomysłem na randkę w dobie pandemii jest wybranie się na piknik do pobliskiego parku. Zaopatrzcie się w koc, kosz pełen smakołyków, wino i kieliszki i rozkoszujcie się wspólnymi chwilami na łonie natury. Taka wyprawa umożliwi zarówno zachowanie dystansu społecznego na pierwszej randce, ale też bliskość na kolejnej.

Zdjęcie Najlepsze pomysły na randkę w czasie koronawirusa #2

Wycieczka rowerowa

Przebywanie na świeżym powietrzu i regularna aktywność fizyczna wzmacnia organizm. To bardzo ważne w sezonie jesiennych zachorowań na przeziębienie i grypę oraz w trakcie pandemii koronawirusa. Warto jak najczęściej wychodzić na zewnątrz i się hartować.

Dobrym pomysłem na randkę będzie więc wspólna wycieczka rowerowa. Razem ustalcie trasę, wybierzcie ciekawe miejsca w pobliżu waszego zamieszkania, spakujcie przekąski i wodę i wsiadajcie na rowery. To idealny sposób na aktywne spędzenie czasu we dwoje.

Romantyczna kolacja przy świecach

Bary, puby i restauracje wznowiły działalność, warto więc wybrać się do ulubionego miejsca na kolację. Wspomożecie dzięki temu branżę gastronomiczną, która mocno ucierpiała w wyniku pandemii.

Jeśli wolicie jeszcze nie wychodzić w miejsca publiczne, możecie zorganizować romantyczną kolację w domu. Wspólne gotowanie i przygotowanie ulubionych potraw, kilka kieliszków dobrego wina, nastrojowa muzyka i świece, to świetny pomysł na randkę.

Zdjęcie Najlepsze pomysły na randkę w czasie koronawirusa #3