Julia Wieniawa założyła swoją markę kosmetyczną. Co w niej znajdziemy?

Katarzyna
Newsy
03.09.2020 18:04
Julia Wieniawa założyła swoją markę kosmetyczną. Co w niej znajdziemy?

Julia Wieniawa to aktorka, o której zrobiło się głośno całkiem niedawno. Dzięki swoim wielu talentom wybiła się z branży, dzięki czemu jest uznawana za jedną z najpopularniejszych aktorek młodego pokolenia. Można ją spotkać w kilku serialach, filmach i reklamach. Aktorka nie próżnuje i rozwija się na wielu frontach i przy okazji spełnia swoje marzenia.

View this post on Instagram

Heyho... 🤫 @jusee_cosmetics

A post shared by Julia Wieniawa-Narkiewicz 🐍 (@juliawieniawa) on

Aktorka młodego pokolenia

Julia Wieniawa to aktorka, której sławę przyniosła obsada w znanym serialu „Rodzinka.pl, do której dołączyła w 2012 roku. Od tamtej pory mogliśmy ją również oglądać w takich produkcjach serialowych tj.: „Na dobre i na złe”, „Klan” czy „W rytmie serca”.

Dostała również jedną z głównych ról w serialu „Zawsze warto”. W międzyczasie wystąpiła również w kilku reklamach i była twarzą kilku z nich. W latach 2017-2018 była związana z aktorem Antkiem Królikowskim.

Nowe wyzwania

Julia Wieniawa nie osiada jednak na laurach, tylko dalej szuka nowych wyzwań w życiu i realizuje nowe projekty. Od jakiegoś czasu informowała ona swoich fanów, że pracuje nad tajnym projektem, który jest całkiem inny od tych wcześniejszych. Podobno projekt ten jest spełnieniem marzeń młodej aktorki. Kilka dni temu oznajmiła, że stworzyła ona swoją markę kosmetyczną, której produkty wejdą na rynek już we wrześniu.

Nowa marka kosmetyczna

Julia Wieniawa stworzyła swoją własną markę kosmetyczną, którą nazwała Jusee Cosmetics. Niestety nie wiadomo jeszcze jakie kosmetyki będą dostępne pod tą nazwą, jednak firma ma już profil na Instargamie, gdzie stale przybywa obserwujących. Jak na razie pojawiają się tam zdjęcia nawiązujące do marki ale nie samych kosmetyków.

Sprzedaż perfum, kosmetyków i wyrobów chemicznych

Wnioskują po wpisie do KRS firmy Julii Wieniawy, możemy tylko przypuszczać co się w niej znajdzie. Na portalu KRS owej firmy widnieją takie kategorie działalności jak: "medycyna, farmacja i kosmetyki" oraz "sprzedaż perfum". Firm natomiast będzie działała w takim zakresie jak: "sprzedaż hurtowa perfum i kosmetyków", "sprzedaż hurtowa wyrobów farmaceutycznych i medycznych" oraz "sprzedaż hurtowa wyrobów chemicznych".

Zostań z nami
Pobierz naszą aplikację mobilną