Nowa linia kosmetyków znanej trenerki! Dostępne już w Rossmannie!

Patrycja

Uroda

14.05.2019 12:08

Nowa linia kosmetyków znanej trenerki!  Dostępne już w Rossmannie!

Znana trenerka Ewa Chodakowska wprowadza na rynek linię kosmetyków BeBIO. BeBIO Cosmetics to marka, która postawiła na naturalne składniki. Już od kwietnia możemy kupić produkty w drogeriach sieci Rossmann, a także w sklepie internetowym marki.

Ewa Chodakowska i Moniką Rut, która była dyrektorem generalnym Coty, zaczęły współpracę z ekspertami kosmetycznymi. Jej owocem są, jak zaznacza sama Ewa, kosmetyki w 99% naturalne. W każdym z produktów znajdziemy superfoods, czyli produkty zainspirowane zdrową dietą, takie jak chia, spirulina, aloes, migdały czy granat. Do tego dochodzi jeszcze dejonizowana woda, która pochodzi z prywatnej oczyszczalni ścieków. Kosmetyki zostały przetestowane przez samą Chodakowską, jej rodzinę, przyjaciół i wszyscy są zachwyceni, szybko zauważyli rezultaty ich stosowania.

„Wiem, że wszystko, co nakładam na skórę ma znaczenie. Dlatego, każdy z produktów BeBIO stworzyliśmy ze składników, które kochają nasze ciało i spełniają pielęgnacyjne potrzebymożemy przeczytać.

Dodatkowo trenerka podkreśla, kosmetyki BeBIOekologiczne, wegańskie i nie były testowane na zwierzętach. Również opakowania są stworzone w oparciu o technologię wielowarstwową, co pomaga minimalizować odpady.

"Uważam, że naturalne produkty powinny być możliwe do kupienia na każdym rogu, w przystępnych cenach" – pisze na swoim Instagramie trenerka. Ceny kosmetyków wahają się od 15 do 35 złotych, a w całej linii znajdziemy:

  • Deo roll-ony w czterech wersjach, o pojemności 50 ml
  • Pięć różnych balsamów do ciała o pojemności 400 ml z pompką
  • Sześć rodzajów balsamów do ciała o pojemności 200 ml
  • Pięć wersji żeli pod prysznic o pojemności 400 ml z pompką
  • Sześć mniejszych żeli pod prysznic o pojemności 200 ml

Skusicie się na te naturalne produkty w niskiej cenie? A może już je macie i podzielicie się opiniami?