Julia Wieniawa w kreacji od H&M – zechcesz ją mieć tego lata!

Julia Wieniawa w kreacji od H&M – zechcesz ją mieć tego lata!

Lato coraz bardziej daje się we znaki, a razem z nim pokazują się w sklepach nowe kolekcje znanych marek. Tym razem ma się czym pochwalić firma H&M, której kreacja z pewnością stanie się bardzo modna tego lata!

Zdjęcie Julia Wieniawa w kreacji od H&M – zechcesz ją mieć tego lata! #1

Wieniawa i H&M

Julia Wieniawa to młoda i utalentowana kobieta, która doskonale spisuje się w roli piosenkarki, aktorki oraz znawczyni mody. Na swoim profilu na Instagramie dzieli się częścią swojego życia oraz prezentuje swoje coraz to ciekawsze stylizacje.

Ostatnio podzieliła się z fanami swoją wiosenno-letnią sukienką, która zrobiła furorę! Możemy podziwiać ją w pomarańczowej, delikatnej oraz zwiewnej sukience z marki H&M za 199,99 zł.

W komentarzach wiele ludzi zwróciło uwagę na wyjątkową stylizację aktorki. Pojawiały się pytania nie tylko o samą sukienkę, ale również o okulary marki Chloe oraz torebkę Louis Vuitton. Nie zabrakło również komentarzy chwalących gust oraz urodę Julii.

Kim dokładnie jest Julia Wieniawa?

Swoją karierę zaczęła budować już w 2012 roku, kiedy wzięła udział w serialu Rodzinka.pl. To ten program przyniósł jej największą sławę, a od tamtej pory rozwija swoje umiejętności na wielu poziomach show-biznesu. Mogliśmy ją oglądać w serialach takich jak "Na dobre i na złe", "Druga szansa", czy "Na wspólnej". W 2018 roku grała również w filmie "Kobiety mafii" oraz "Kobiety sukcesu".

Przygodę z muzyką rozpoczęła w 2015 roku, wydając debiutancki singiel pod tytułem "Co mi jest". W 2018 roku mogliśmy jeszcze lepiej przyjrzeć się jej zdolnościom muzycznym po tym, jak wydała singiel "Nie muszę", który jest zapowiedzią debiutanckiego albumu 21-latki.

Emila

Polecane