Lifestyle

Laura i Massimo wracają na ekrany kin! Blanka Lipińska zdradziła datę premiery drugiej części!

Katarzyna

Sept. 3, 2020, 3:44 p.m.

Laura i Massimo wracają na ekrany kin! Blanka Lipińska zdradziła datę premiery drugiej części!

Blanka Lipińska to autorka książki „365 dni”, która została nazwana najlepszym polskim erotykiem. Książka wywołała wielkie poruszenie w sferze literackiej i doczekała się jeszcze dwóch kolejnych części. Pisarka złapała wiatr w żagle i idąc za ciosem, zekranizowała pierwszą część losów Laury i Massima. Jak się okazuje, Blanka Lipińska zdradziła fanom datę premiery ekranizacji drugiej części swojego poczytnego erotyka. Sprawdzcie, kiedy będzie można oglądnąć na dużym ekranie dalsze losy Laury i Massima!Najgorętszy film roku

Film na postawie książki „365 dni” o takim samym tytule wywołał burze w polskim i światowym kinie. Dlatego też został nazwany największym kinowym hitem tego roku. Wywołał on również spore zamieszanie na platformie Netflix, gdzie trafił dość wcześnie od premiery, ze względu na panującą pandemię i zamkniecie kin. Film ten był najchętniej oglądanym dziełem na tej platformie i utrzymał się w pierwszej dziesiątce przez kilka dni.

Blanka Lipińska odniosła ogromny sukces, przez co stała się najbardziej rozpoznawalną pisarką w Polsce. Korzystając z dobrej passy i ogromnego zainteresowania fanów swoim dziełem, postanowiła zekranizować również drugą część tej seksownej trylogii.


Kontynuacja „365 dni”

Kontynuacja książki „365 dni” to książka o tytule „Ten dzień”. Film oparty na tej książce miał trafić do polskich kin w okolicach walentynek w 2021 roku. Niestety pandemia koronawirusa pokrzyżowała plany wielu producentom i filmowcom, przez co zdjęcia do tego filmu zostały wstrzymane. Zekranizowanie drugiej części przesunęło się w czasie, dlatego i data premiery uległa zmianie. Fani polskiego erotyku będą musieli poczekać na dalsze losy swoich bohaterów trochę dłużej.


Rocznicowy post na Instagramie

Nie dawno na profilu Blanki Lipińskiej znalazł się post, w którym upamiętniła ona pierwszą rocznicę rozpoczęcia zdjęć na planie swojego pierwszego filmu.

Wspomniała ona o pierwszych chwilach na planie filmu „365 dni” i przyznała, że był to dla niej czas trudny i ekscytujący. Z sentymentem jednak wspomina ten magiczny i nowy dla niej rozdział w życiu. W swoim wpisie umieściła również podziękowanie dla odtwórców głównych ról i całej ekipy, która tworzyła ten film.

View this post on Instagram

Dokładnie rok temu weszliśmy na plan 365dni. Dokładnie 27.08 w Niepołomicach padł pierwszy klaps 🎬 Bardzo dobrze pamietam ten dzień, było gorąco, a ja od kilku dni nie mogłam spać z tych emocji i co dziwne nie czułam zmęczenia 😁 Na planie wszystko było takie nowe, trudne, ekscytujące, magiczne... To co wcześniej było tylko w mojej głowie, nagle stawało się rzeczywistością 😍🤩 Z okazji rocznicy dziękuje całej ekipie tworzącej 365dni 🙏🏼 To zasługa wielu osób, że nasz film zdobył serca widzów na całym świecie. Dziękuje Wam Kochani ❤️ Jesteście najlepsi i bardzo cierpliwi 😁 Ale nie byłoby tej historii bez głównych aktorów, których pokochaliście. @iammichelemorroneofficial & @anna_maria.sieklucka dziękuje Kochani, że daliście życie głównym bohaterom, dziękuje za moc którą mają i najlepszy sex ever. Kocham Was i do zobaczenia niebawem 🔥❤️💋 A Wam kochani Fani, wrzucam kilka niepublikowanych materiałów 😈 Enjoy ✨🤟🏼 **************** Exactly a year ago, we entered the 365-day plan. Exactly a year ago 27.08 in Niepołomice the first scene was slated 🎬 I remember that day very well, it was hot, and for a few days I couldn't sleep with these emotions and, oddly enough, I didn't feel tired 😁 Everything on the set was so new, difficult, exciting, magical ... What was only in my head before, suddenly became real 😍🤩 On the occasion of the anniversary, I would like to thank the whole crew creating 365 days 🙏🏼 It is many people's merit that our film won the hearts of viewers all over the world. Thank you, beloved ❤️ You are the best and very patient 😁 But this story wouldn't be the same without the main actors you love. @iammichelemorroneofficial & @annamaria thank you, beloved, that you gave life to the main characters, thank you for the power they have and the best sex ever. I love you and see you soon 🔥❤️💋 And Dear Fans, especially for you, I am releasing some unpublished materials 😈 Enjoy ✨🤟🏼

A post shared by Blanka Lipinska (@blanka_lipinska) on


Premiera filmu „Ten dzień”

Dzięki rozgłosowi i sławie, jaką Blanka Lipińska uzyskała po napisaniu trylogii i zekranizowaniu pierwszej jej części, pozwoliło jej to na spróbowanie swoich sił również w telewizji. Otrzymała ona propozycje poprowadzenia telewizyjnego show „Tylko jeden” oraz gali KSW 54, która odbyła się w Warszawie 29 sierpnia tego roku. To właśnie podczas niej zdradziła, kiedy na ekrany kin wejdzie „Ten dzień”, czyli druga część losów Laury i Massima. Jak sama powiedziała, już w przyszłym roku aktorzy wrócą na plan zdjęciowy, a ich talent aktorski będzie można podziwiać już rok później, czyli w 2020 roku. Niestety Lipińska nie zdradziła dokładniej premiery swojego drugiego filmu.