Zmarła mama Beaty Kozidrak. Wzruszająca wypowiedź gwiazdy

Zmarła mama Beaty Kozidrak. Wzruszająca wypowiedź gwiazdy

Beaty Kozidrak nie trzeba nikomu przedstawiać. Od lat króluje ona na Polskiej (i nie tylko) scenie muzycznej. Jej hity sprzed wielu lat wciąż grane są na wszelkiego rodzaju imprezach. Niestety obecnie wokalistka zespołu Bajm przeżywa żałobę. Na jednym z portali społecznościowych Beata Kozidrak poinformowała o śmierci swojej mamy. Wyraziła się o niej w pięknych, wzruszających słowach.

Beata Kozidrak poinformowała o śmierci swojej mamy. Alicja Kozidrak od lat poważnie chorowała, jednak zawsze była wsparciem dla swojej córki. Pomimo tego, że kobieta mieszkała w domu spokojnej starości, Beata zawsze robiła wszystko, aby odwiedzić mamę przynajmniej raz w tygodniu.

Rok temu w wywiadzie w rozmowie z “Życie na gorąco” Beata Kozidrak wyznała, że jej 90-letnia mama pomogła jej przetrwać najtrudniejsze chwile w życiu. Mowa o rozwodzie z Andrzejem Pietraskiem:

"To ona pomogła mi przejść przez najtrudniejszy czas w życiu, rozwód. Teraz to ja pomagam mamie. To po niej odziedziczyłam głos, nogi i piegi."

Pierwszego września rano Kozidrak poinformowała o odejściu swojej ukochanej mamy. Wyznała, że to dzięki mamie ma talent, siłę, wiarę i urodę.

"Dziś wieczorem zmarła moja ukochana Mama, która dała mi wszystko, co jest we mnie najpiękniejsze - talent, siłę, urodę i wiarę. Była przy mnie zawsze. W każdej chwili mojego życia. Kocham Cię Mamo i bardzo tęsknie za Tobą. Gdziekolwiek teraz jesteś, wiem, że będziesz mnie wspierała tak, jak ja Ciebie" - napisała Kozidrak na swoim instagramie.

Książka Beaty Kozidrak

Warto wspomnieć, że gwiazda polskiej sceny muzycznej ma zamiar wydać niedługo książkę o swoim życiu. Możemy spodziewać się książki w postaci autobiografii:

"Przeżyłam w życiu i piękne, i bolesne chwile. Chcę, by moja historia dawała nadzieję innym kobietom. Pokazała, że warto walczyć o siebie, swoje marzenia i mieć odwagę zmieniać swoje życie na lepsze." - mówiła Beata w wywiadzie dla “Flesz”.

Beacie Kozidrak składamy najszczersze kondolencje.

Agnieszka

Polecane