5 sygnałów, że on nie jest tylko kolegą

Patrycja
Newsy
29.08.2020 18:10
5 sygnałów, że on nie jest tylko kolegą

Macie się ku sobie, a wszyscy mówią, że do siebie pasujecie? Na jego widok Twoje serce bije mocniej? Jesteś przy nim szczęśliwa i czujesz się bezpiecznie? Do tej pory tylko się przyjaźniliście i traktowałaś go jako kolegę… A może jednak to coś więcej? Poznaj pięć oznak, które świadczą o tym, że on nie jest tylko przyjacielem!

Zdjęcie 5 sygnałów, że on nie jest tylko kolegą #1

5 sygnałów, że on nie jest tylko kolegą

Patrzycie sobie w oczy

Podczas rozmowy, długo i dogłębnie patrzy Ci w oczy. Nie ucieka spojrzeniem i nie odwraca od Ciebie wzorku. Wzbudzasz w nim zainteresowanie i silne emocje. To nieomylny znak, że on czuje do Ciebie coś więcej, niż tylko przyjaźń!

Interesuje się Tobą

Często z Tobą rozmawia, dzwoni i wysyła wiadomości. Chce wiedzieć, jak spędziłaś dzień, co robisz i o czym myślisz. Zadaje dużo pytań, z zaciekawieniem słucha Twoich opowieści. Interesuje się Tobą i Twoim życiem. Potraficie rozmawiać ze sobą na każdy temat. Dobrze się dogadujecie i lubicie spędzać razem czas.

Zdjęcie 5 sygnałów, że on nie jest tylko kolegą #2

Dąży do fizycznego kontaktu

Często mimochodem Cię dotyka, kładzie rękę na ramieniu, muska Cię dłonią. Przytula Cię na powitanie i pożegnanie, całuje w policzek, obejmuje… Widzisz, że szuka okazji, by być blisko Ciebie i po prostu Cię dotknąć.

Zdjęcie 5 sygnałów, że on nie jest tylko kolegą #3

Jest zazdrosny

Zdarza się, że jest o Ciebie zazdrosny. Gdy wspominasz o koledze z pracy lub jakimś znajomym, zauważalnie się spina i ma kwaśną minę. To całkiem naturalne, ponieważ mu na Tobie zależy i chce żebyś była z nim!

Przedstawia Cię bliskim

Zabiera Cię na spotkania ze znajomymi. Przedstawia im i chce pokazać, że jesteś dla niego kimś wyjątkowym. Zależy mu, żebyście mieli dobre relację i się ze sobą dogadywali. A może już poznałaś jego rodziców? Wspólny obiad u mamy czy babci to znak, że jesteś dla niego ważna i to najwyższy czas na następny krok w Waszej relacji.

Zdjęcie 5 sygnałów, że on nie jest tylko kolegą #4

Sprawia, że jesteś szczęśliwa

Dba o Twój nastrój i dobry humor. Często proponuje spotkania, wymyśla różne wspólne aktywności. Troszczy się o Ciebie, jest opiekuńczy i czuły. Jesteś szczęśliwa, często o nim myślisz i czujesz ekscytację na myśl o kolejnym spotkaniu. Czujesz się przy nim swobodnie i bezpiecznie. To znak, że to co Was łączy, to nie tylko przyjaźń!

Zdjęcie 5 sygnałów, że on nie jest tylko kolegą #5

Zostań z nami
Pobierz naszą aplikację mobilną