Maffashion pokazała ciążowy brzuszek. Fabijański niedługo zostanie ojcem!

Maffashion pokazała ciążowy brzuszek. Fabijański niedługo zostanie ojcem!

Maffashion, czyli Julia Kuczyńska od lat obecna jest w mediach zarówno internetowych, jak i tych klasycznych. Jakiś czasu temu głośno było o jej rozstaniu z popularnym youtuberem i wejściu w związek z aktorem i raperem Sebastianem Fabijańskim. Wczoraj natomiast influencerka opublikowała zdjęcie z wystającym brzuszkiem. Dla wielu było to spore zaskoczenie.

Plotki o ciąży Maffashion można było usłyszeć już kilka miesięcy temu. Ta jednak do tej pory ani razu nie potwierdziła, że rzeczywiście mają one cokolwiek wspólnego z prawdą. Po pojawieniu się plotek na ten temat w komentarzach pod Julii zdjęciami można było zauważyć sporo wypowiedzi sugerujących, że jest zbyt chuda, a przecież jest w ciąży.

Maffashion pokazuje ciążowy brzuszek

Influencerka wreszcie potwierdziła od miesięcy powtarzane przez media plotki. Udostępniła na swoim Instagramie zdjęcie z brzuszkiem ciążowym. Od razu widać, że trzymała to w tajemnicy dość długo. Brzuszek jest bowiem dość spory. Niektóre media donoszą, że jest to już ósmy miesiąc ciąży.

Również partner Julii i ojciec dziecka Sebastian Fabijański pochwalił się na Instagramie piękną partnerką w ciąży. Z obecnych poczynań pary wynika, że nie mają oni zamiaru nadmiernie chwalić się swoim życiem prywatnym. Chcą raczej, aby skupiano się na ich życiu zawodowym i publicznych działaniach.

View this post on Instagram

❤️

A post shared by JULIA KUCZYŃSKA (@maffashion_official) on

Maffashion i jej marka modowa

Maffashion jest również współwłaścicielką marki modowej o nazwie Eppram. Oferuje w niej bardzo ciekawe stroje, które już podbijają serca miłośniczek mody. Jak twierdzą właścicielki marki, ubrania są szyte w Polsce z ekologicznych materiałów.

Życzymy więc Maffashion powodzenia zarówno na drodze zawodowej jak i rodzinnej!

true

Polecane