Maffahion przerwała milczenie i opowiedziała o rozstaniu z Sebastianem Fabijańskim!

Martyna P.

Newsy

16.03.2023 11:44

Maffahion przerwała milczenie i opowiedziała o rozstaniu z Sebastianem Fabijańskim! źródło okładki: https://www.instagram.com/p/CneCTOUgfkm/

O rozstaniu Maffashion i Sebastiana Fabijańskiego było bardzo głośno w zeszłym roku. Po długim okresie milczenia kobieta zdecydowała się na szczery wywiad, w którym ujawniła powody rozstania i opisała trudności, z jakimi się  mierzyła.

 

Rozstanie Maffashion i Sebastiana Fabijańskiego

W zeszłym roku w okresie wakacyjnym pojawiały się doniesienia o kryzysie w związku Maffashion i Sebastina Fabijańskiego.

Po jakimś czasie kobieta zdecydowała się na opublikowanie relacji na Instagramie. Kobieta potwierdziła rozstanie z partnerem.

Odniosła się do internetowych wpisów i stwierdziła, że jest w nich wiele przekłamań. Wyraziła żal, że została uprzedzona i nie mogła pierwsza opublikować komunikatu i odnieść się do sytuacji.

Maffashion zdementowała fakt jakoby izolowała i dystansowała się z dzieckiem od kogokolwiek. Podkreśliła, że było przeciwnie – bardzo potrzebowała obecności i wsparcia.

Kobieta zwróciła się do świata medialnego z prośbą o niepublikowanie niezweryfikowanych informacji, gdyż są one dla niej bardzo krzywdzące.

Wspomniała, że zarówno ona, jak i Sebastian Fabijański są osobami medialnymi, to mimo tego ich związek nigdy nie był medialny i bardzo cenili sobie prywatność.

Dała również do zrozumienia, że w sprawie rozstania nie będzie chciała zdradzać szczegółów.

Na nagraniu widać, że ten temat jest dla pani Julii bardzo drażliwy i wywołuje u niej sporo emocji. Podczas rozmowy powstrzymywała się od łez. Na końcu swojej wypowiedzi pozdrowiła fanów i powiedziała, że będzie tylko lepiej.

Julia Kuczyńska i Sebastian Fabijański rozstali się w lipcu zeszłego roku. Ich rozstanie miało charakter skandalu. Mówiono o rzekomych spotkaniach Sebastiana Fabijańskiego z Rafalalą. Przypomnijmy, że byli partnerzy są rodzicami synka Bastka.

 

Maffashion szczerze o rozstaniu z Sebastianem Fabijańskim!

Maffashion po raz pierwszy postanowiła odnieść się oficjalnie do rozstania z Sebastianem Fabijańskim. Kobieta udzieliła wywiadu dla „Fashion Magazine”.

Kobieta podkreśliła w wywiadzie, że bardzo ważne jest dla niej to, czy w rodzinie dzieje się dobrze. Mniej ważne jest to, czy rodzina jest pełna. Uważa, że lepiej się rozstać niż tkwić w toksycznej relacji.

Maffahion powiedziała, że nie wyobraża sobie życia w związku bez miłości, wsparcia i empatii.

Kobieta odniosła się także do kwestii macierzyństwa. Przyznała, że czuła się w tym doświadczeniu bardzo samotna i nieco inaczej wyobrażała sobie ten etap w życiu.

"Byłam w tym doświadczeniu sama. Inaczej sobie wyobrażałam  wspólne wychowywanie dziecka. Wspólne – to słowo klucz” – Maffashion podkreślała podczas wywiadu dla „Fashion Magazine”.

Maffashion wspomina, że w trudnych momentach bardzo pomogli jej przyjaciele, na których zawsze mogła liczyć.

Kobieta przyznała, że rozstanie było dla niej ciężkie i pracuje nad tym, aby wrócić do harmonii. Podkreśliła, że jest na dobrej drodze, gdyż czuje spokój i empatie. Zastanawia się, czy mogłaby otworzyć się na coś nowego.