Marzysz o koncercie gwiazdy na swoim weselu? Poznaj ich stawki!

Agnieszka

Newsy

25.08.2020 16:45

Marzysz o koncercie gwiazdy na swoim weselu? Poznaj ich stawki!

Występy gościnne gwiazd na przykład na weselach nie są niczym nowym. Najczęściej decydują się na nie gwiazdy disco-polo, ale popowych klasyków również możemy się spodziewać. Koncerty na prywatnych imprezach są obecnie o wiele bardziej popularne. Dlaczego? Ma to związek z pandemią.

Zdjęcie Marzysz o koncercie gwiazdy na swoim weselu? Poznaj ich stawki! #1

Pandemia koronawirusa sprawiła, że artyści nie mogą koncertować od miesięcy. Wiąże się to ze sporymi stratami finansowymi. Artyści coraz częściej więc mają czas i zgadzają się na danie koncertu na prywatnej imprezie, na przykład na weselu, gdzie koncertowanie jest prawnie dozwolone.

Wiele osób marzących o koncercie swojej ukochanej gwiazdy na weselu, które jest przecież jednym z najważniejszych dni w naszym życiu, ma teraz większe szanse na to, że artysta przyjmie takie zlecenie.

Wydawałoby się to proste, gdyby nie kosmiczne ceny, które trzeba zapłacić za taką przyjemność.

Ile trzeba zapłacić za prywatny koncert ulubionej gwiazdy?

Beata Kozidrak to królowa sceny, za której prywatny koncert zapłacimy kwotę rzędu 60 tysięcy złotych.

Zenon Martyniu króluje w wycenianiu swojej disco-polowej twórczości. Za koncert na weselu czy prywatnej imprezie zapłacimy około 35 złotych.

Sławomir również pokusi się o zaśpiewanie swoich klasyków. Trzeba za to zapłacić około 30 tysięcy złotych.

Jeśli chcesz, żeby Twoje wesele rozkręciła Maryla Rodowicz - szykuj minimum 30 tysięcy złotych.

Doda również czasami przyjmuje propozycje koncertów prywatnych. Wszystko jednak zależy od rodzaju imprezy i show. Cena takiej przyjemności to 30-50 tysięcy złotych.

Niewiele osób wie, że Katarzyna Skrzynecka również może dać koncert na prywatnej imprezie. Ceny jej występów zaczynają się od 10 tysięcy złotych.

Majka Jeżowska swoimi klasykami zachwyci gości weselnych za 10-15 tysięcy złotych..