Justyna Żyła znów atakuje Piotra w social mediach! Tym razem poszło o dzieci

Justyna Żyła znów atakuje Piotra w social mediach! Tym razem poszło o dzieci

Justyna Żyła, była żona popularnego skoczka narciarskiego Piotra Żyły po raz kolejny negatywnie wypowiada się o swoim byłym mężu.Tym razem na Instagramie. W poście pod zdjęciem ze swoimi dziećmi. Justyna w przeszłości, publicznie nie raz wiele zarzucała Piotrowi. Tym razem jednak poszło o dzieci.

Justyna Żyła i Piotr Żyła rozstali się dwa lata temu. Popularny skoczek narciarski odszedł do innej kobiety. Cały show business żył rozpadem tego związku. Justyna do tego stopnia stała się rozpoznawalna, że wystąpiła w “Tańcu z gwiazdami”.Obecnie jednak niewiele jej w mediach. Natomiast co jakiś czas Justyna przypomina wszystkim o sobie, wyciągając na światło dzienne problemy rodzinne, między innymi z byłym mężem Piotrem.Justyna po raz kolejny udostępniła na Instagramie długi post, w którym nie wahała się wypomnieć Piotrowi błędów.

"Obejrzałam sobie zgodnie z namową moich znajomych , ostatni wywiad ex męża . Niby wszystko fajnie ale ... szanowny ex mąż mógłby oprócz głupawych uśmiechów i chwalenia się jak wspaniałe chwile przeżywa na zabawach , przypomnieć sobie , ze ma również dorastające dzieci , ze ma syna który niedługo stanie się dorosłym mężczyzna ." - napisała Justyna.


Tym razem chodziło o to, że nie dba o dzieci i płaci małe alimenty. Zaznaczyła, że bycie ojcem to przede wszystkim stały kontakt z dziećmi, którego (wnioskując z jej postu) Piotr nie ma. Dodaje też, że ich wspólne dzieci nie chcą spotykać się z jego obecną partnerką. Piotr natomiast jako karę za to wyłącza im telefon i zamyka konta oszczędnościowe.

"Drogi ex mężu , życzę Ci abyś czytając to usiadł i zastanowił się jak bardzo krzywdzisz swoje dzieci , jak ośmieszasz rodzine która kiedyś miałeś , jak na poczet konkubiny zapominasz ze dzieci to nie meble które tylko od czasu do czasu wytrzesz z kurzu . Zastanów się co Twoje dzieci myślą o Tobie widząc Twoje ciagle zabawy , czytając wszystkie artykuły o Twoim zabawowym obecnym życiu , podczas gdy w ich sprawie wysyłasz grafik , podczas gdy za karę ze nie chcą spędzać czasu z twoja konkubina , wyłączasz im telefony , zamykasz ich konto oszczędnościowe zabierając pieniądze dzieci , pieniądze które były zbierane na ich przyszłość ." - dodaje celebrytka.

View this post on Instagram

Obejrzałam sobie zgodnie z namową moich znajomych , ostatni wywiad ex męża . Niby wszystko fajnie ale ... szanowny ex mąż mógłby oprócz głupawych uśmiechów i chwalenia się jak wspaniałe chwile przeżywa na zabawach , przypomnieć sobie , ze ma również dorastające dzieci , ze ma syna który niedługo stanie się dorosłym mężczyzna . Ze posiadanie dzieci to nie tylko pożal się Boże marnej kwoty alimenty , które się są żadną łaską a Obowiązkiem każdego ojca który porzuca rodzine , ze posiadanie dzieci to nie tylko wysłanie grafiku do ich matki z informacja kiedy może je łaskawie zabrać między zabawą a czasem z konkubiną , ze posiadanie dzieci to drogi ex mężu obowiązki , rozmowy , szacunek do nich i nie narażanie ich na śmiech połowy Polski , że dzieci to nie tylko wpadanie raz w miesiącu i zmuszanie ich do towarzystwa konkubiny z która widywać się nie chcą . Dzieci to obowiązek , to rozmowy , wsparcie , dawanie przykładu jako ojciec , bycie wzorem , to interesowanie się nimi co dzień . Drogi ex mężu , życzę Ci abyś czytając to usiadł i zastanowił się jak bardzo krzywdzisz swoje dzieci , jak ośmieszasz rodzine która kiedyś miałeś , jak na poczet konkubiny zapominasz ze dzieci to nie meble które tylko od czasu do czasu wytrzesz z kurzu . Zastanów się co Twoje dzieci myślą o Tobie widząc Twoje ciagle zabawy , czytając wszystkie artykuły o Twoim zabawowym obecnym życiu , podczas gdy w ich sprawie wysyłasz grafik , podczas gdy za karę ze nie chcą spędzać czasu z twoja konkubina , wyłączasz im telefony , zamykasz ich konto oszczędnościowe zabierając pieniądze dzieci , pieniądze które były zbierane na ich przyszłość . PS uwierzcie mi ,ze to jedyny sposób kontaktu z byłym mężem 🤷‍♀️,nie jestem dumna z tego co robię ale inaczej się nie da 🤦‍♀️Przepraszam a tych których to bawi pozdrawiam 😘🤦‍♀️

A post shared by Justyna (@justynazyla) on


Agnieszka

true

Polecane