Justyna Żyła wyznała, jak zareagował jej syn na sesję w Playboyu! Sama była zaskoczona...

Agnieszka

Lifestyle

July 26, 2019, 8:55 a.m.

Justyna Żyła wyznała, jak zareagował jej syn na sesję w Playboyu! Sama była zaskoczona...

Odkąd Justyna Żyła przestała być żoną jednego z najlepszych skoczków narciarskich, Piotra Żyły, paradoksalnie jej kariera nabrała rozpędu. Od 2006 roku Justyna była po prostu żoną swojego męża, ale wszystko w jej życiu zmieniło się po listopadzie 2018, kiedy sąd orzekł rozwód za porozumieniem stron. Pytanie, czy są to zmiany na lepsze...Justyna Lazar, jak brzmi jej panieńskie nazwisko, poinformowała świat o rozstaniu z mężem w modny ostatnio sposób - wpisując emocjonalny komentarz na swoim koncie na Instagramie. W ostatnim wywiadzie udzielonym dwutygodnikowi "Viva", Justyna przyznała, że z perspektywy czasu żałuje tego posunięcia, bo nie przewidziała jego konsekwencji. Była żona skoczka powiedziała:

"Zareagowałam emocjonalnie jak każda kobieta. Ja do tamtego momentu sądziłam, że Instagram to moja prywatna przestrzeń - myliłam się".

Słowa Pani Justyny nieco dziwią zważywszy na fakt, że Piotr Żyła jest znanym sportowcem i trudno przez to uznać go za osobę anonimową, więc było raczej pewne, że media momentalnie podchwycą temat małżeńskiej zdrady, o którą oskarżyła go żona. Trzydziestodwulatka wykorzystała medialne zamieszanie wokół jej osoby: wzięła udział w popularnym programie rozrywkowym "Taniec z Gwiazdami", dostała swój własny program pod tytułem "Justyna Żyła. Pierzemy brudy do czysta", w którym pomagała skłóconym parom, a także pojawiła się na okładce "Playboy'a", za co została ostro skrytykowała, bo jest matką dwójki dzieci. Wygląda jednak na to, że jej dwunastoletni syn nie miał problemu z zawodową aktywnością mamy, bo powiedział, że

"bardziej by się wstydził, jakby pracowała w policji".

Justyna przyznała w wywiadzie, że nie wie, co ma wspólnego jedno z drugim. No cóż, my też nie wiemy. Wiemy za to, że póki co żadne z zawodowych przedsięwzięć rozwódki nie zakończyło się sukcesem (może nie licząc artystycznej sesji dla magazynu dla panów). Iwona Pavlovič uznała jej taneczny występ za jeden z gorszych w wieloletniej historii "Tańca z Gwiazdami", a autorski program Żyły został ściągnięty z anteny.

Niemniej, świeżo upieczona celebrytka nie szczędzi wysiłków, by się o niej mówiło, więc zapewne dopnie swego.