Mikołaj Krawczyk pokazał twarze bliźniaków. Są do niego podobni?

Mikołaj Krawczyk pokazał twarze bliźniaków. Są do niego podobni?

Mikołaj Krawczyk, aktor dobrze wszystkim znany między innymi z serialu “Pierwsza miłość”, udostępnił niedawno zdjęcie, na którym pierwszy raz pokazał twarze swoich bliźniąt! Fani zachwyceni byli podobieństwem dzieci do ich taty.

Mikołaj Krawczyk skrupulatnie ukrywał twarze swoich dzieci w mediach społecznościowych. Postanowił tak wraz z mamą dzieci - Anetą Zając. Wprawdzie udostępniał zdjęcia wraz z rodziną, jednak twarze chłopców zawsze były zakryte obrazkami.

Niedawno postanowił jednak po raz pierwszy udostępnić rodzinne zdjęcie z obecną żoną, na którym nie zakrył chłopcom twarzy. Internauci jednogłośnie okrzyknęli chłopców kopiami aktora.

Rodzina Mikołaja Krawczyka

Aktor “Pierwszej miłości” związał się ze swoją ekranową dziewczyną - Anetą Zając. Owocem ich związku są dziesięcioletnie bliźnięta - Robert i Michał. Związek jednak nie przetrwał, a jego kolejną partnerką była Agnieszka Włodarczyk. Para jednak się rozstała.

Obecnie Mikołaj Krawczyk tworzy rodzinę ze swoją obecną żoną Sylwią Juszczak-Krawczyk, która ma nastoletnich synów ze swojego poprzedniego związku - Vincenta i Nataniela. Razem tworzą więc dużą, wesołą rodzinę.

Rodzinne zdjęcie

Mikołaj Krawczyk po raz pierwszy pokazał zdjęcia chłopców, a podpisał je tak:

No to wakacje część 2, czas start!! Na początek pozdrawiamy Was z Australii. Tak, będziemy pokazywać kangury. A Wy jakie macie plany na resztę lata? Będziecie rozrabiać? - podpisał zdjęcie aktor.

Pod zdjęciem pojawiła się fala komentarzy, w których fani aktora zwracali uwagę na to, jak przystojni są chłopcy i jak bardzo podobni do taty.

Wow chłopcy są wspaniali! Przystojniaki

Super, że w końcu pokazałeś twarze chłopaków

Ale śliczni są!

Udanych wakacji! A chłopcy podobni do tatusia

Chłopcy przystojni jak tata

Synowie są Twoją kopią, Panie Mikołaju - pisali zachwyceni fani pod zdjęciem aktora.

true

Polecane