Gessler, Kozidrak i Skrzynecka zdradziły sekrety swoich diet!

Gessler, Kozidrak i Skrzynecka zdradziły sekrety swoich diet!

Szczupła sylwetka to coś, o czym marzy dzisiaj wiele kobiet i mężczyzn. Moda na bycie “fit” to jednak nie tylko moda na bycie “ładny”, ale w dużej mierze - zdrowym. Zdają sobie z tego sprawę między innymi Magda Gessler, Beata Kozidrak oraz Katarzyna Skrzynecka.

Panie jakiś czas temu mocno zadbały o swoje sylwetki. Straciły sporo kilogramów, co wpłynęło pozytywnie na ich zdrowie i aktywność. Zastanawiacie się, jakie metody wybrały, aby osiągnąć swój cel?

Cel Katarzyny Skrzyneckiej

Katarzyna Skrzynecka postawiła sobie poważny cel. Postanowiła, że chudnie aż 20 kilogramów. Fani z ogromnym zainteresowaniem śledzą jej walkę o osiągnięcie celu, a idzie jej świetnie. Do tej pory schudła już 16 kilogramów!

Jednym z sekretów jej nowej sylwetki, którym podzieliła się na swoim Instagramie jest “detoks wegański”. Miała jednak trudności ze zmianą nawyków żywieniowych, ponieważ lubi jeść mięso.

"Mięsożercom jak ja, która kocham chude mięso, ryby, owoce morza, jajko i mleko, bardzo tęskno wytrzymać rzetelnie, całkowicie bez tych produktów. Jestem mięsożercą, Tyranozaurus Rex, muszę polować! Drapieżnik jeno na liściach to trudne wyzwanie. Powoli mentalnie i temperamentem zamieniam się w lamę, a zawsze byłam babą piorun. Ale daję radę" - pisze na Instagramie.

Beata Kozidrak

Gwiazda polskiej muzyki zdecydowała się na odchudzanie nie tylko ze względów wizualnych. Okazuje się, że miała problemy z ciśnieniem i musiała zadbać o zdrowie zrzucając zbędne kilogramy. Jak to zrobiła? Postanowiła przejść na dietę 1500 kcal. Dieta była skrupulatnie skomponowana przez dietetyczkę. Dania było dobrane do gustu smakowego Beaty Kozidrak, więc było jej łatwiej zmienić nawyki żywieniowe.

Magda Gessler

Zmiana Magdy Gessler również jest spektakularna. Pomimo, że w jej zawodzie ciężko utrzymać sztywną dietę, restauratorce udało się schudnąć. Początkowo zrezygnowała spożywanie mięsa. Jej dieta opiera się obecnie na różnego rodzaju kaszach i warzywach, czyli niezwykle zdrowo!

Wielu fanów jednak tęskni za “starą” Magdą. Widać to po niektórych komentarzach:

"Madzia nie możesz nam zniknąć!!! Potrzebujemy królowej" - pisze jednej z fanów.

Agnieszka

Polecane