Dieta według Magdy Gessler. Dzięki niej restauratorka schudła już 13 kilogramów!

Agnieszka

Dieta i żywienie

06.11.2019 15:24

Dieta według Magdy Gessler. Dzięki niej restauratorka schudła już 13 kilogramów!

Główna gwiazda programu "Kuchenne rewolucje" doskonale zna się na kuchni i prowadzeniu własnego biznesu, ale z dietą bywało u niej różnie. W końcu praca w kuchni sprzyja podjadaniu, no i jak tu nie skusić się na wykwintne dania. Do tego znana restauratorka sprawdza dania w ramach wspomnianego programu, bo przy okazji recenzuje starania innych kucharzy.

Pani Magda powiedziała sobie jednak stanowcze "nie" i postanowiła przejść na zdrową dietę, którą zresztą sama ułożyła!Jako osoba zawodowo zajmująca się kwestią żywienia, Gessler wzięła się do dzieła z głową. Nie liczyła na żadną dietę cud, a dzięki racjonalnemu podejściu schudła trzynaście kilogramów w kilka miesięcy unikając efektu jo-jo. W wywiadzie udzielonym dwutygodnikowi "Party" restauratorka wyznała, że prawie zrezygnowała z mięsa na rzecz warzyw. Stawia też na ciepłą wodę, która poprawia metabolizm, a także na kawę bez mleka.

Pani Magda wyznała, że na jej śniadanie składa się wspomniana kawa, "kilka łyżek jajecznicy i sok grejpfrutowy". Poza tym gwiazda telewizji je trzy posiłki dziennie o w miarę stałej porze, co też ma świetny wpływ na procesy trawienne. Pani Magda jest zgodna z dietetykami - podjadanie między posiłkami tuczy. Jeśli jednak dopada ją głód nie do powstrzymania, sięga po coś zdrowego, jak na przykład śliwki czy maliny.

Sama zainteresowana twierdzi, że dzięki tym prostym zasadom nie dość, że traci na wadze, to jeszcze jest pełna energii i wigoru. W walce o szczupłe ciało wspierają ją też dzieci, szczególnie syn Tadeusz, który przekonał popularną mamę do zrezygnowania z przetworzonych produktów. Teraz Pani Magda chętniej sięga po warzywa, które zajada po prostu z oliwą z oliwek.Jeszcze jednym sekretem udanej diety jest według Gessler... odpowiednia motywacja w osobie ukochanego mężczyzny. To dla Waldemara z Kanady Magdzie chce się starać i rozkwita. Zresztą, sami zobaczcie najnowsze zdjęcia najpopularniejszej restauratorki z Polski. Widać różnicę?