64-letnia Jolanta Kwaśniewska ma idealną figurę! Zdradziła sekret swojej diety

64-letnia Jolanta Kwaśniewska ma idealną figurę! Zdradziła sekret swojej diety

Jolanta Kwaśniewska zawsze posiadała cechy idealnej Pierwszej Damy. Jej nienaganny styl, figura i uroda świetnie pasują do funkcji, jaką swego czasu pełniła Jolanta Kwaśniewska. Pomimo upływu lat, kobieta wciąż może pochwalić się świetną formą. Jak to robi, że wygląda tak dobrze?

Żona byłego prezydenta RP Aleksandra Kwaśniewskiego uchodzi za ikonę stylu, ale nie tylko. Zawsze miała dobry gust i klasę. Była również zaangażowaną działaczką społeczną, co sprawiło, że zyskała dużą sympatię i popularność. Swego czasu była nawet ekspertką w programie “Lekcja stylu” w stacji TVN Style, gdzie uczyła Polki nienagannych manier, klasy i dobrego gustu. W 2009 roku napisała również książkę o tym samym tytule.

Pomimo dojrzałego wieku Pierwsza Dama wciąż wygląda świetnie. Jak to robi? Okazuje się, że w porównaniu do wielu gwiazd, Jolanta Kwaśniewska nie katuje się radykalnymi dietami. Jest natomiast wegetarianką i stara się racjonalnie podchodzić do tego, co je.

- My z przyjemnością wypijamy z mężem po kieliszku wina. Przez bardzo długi czas jesteśmy wegetarianami. W ogóle nie pijemy żadnego alkoholu, nie jemy mięsa, wędlin. Prowadzimy zdrowy, bardzo higieniczny tryb życia – powiedziała w rozmowie z Radiem Zet.

Jolanta Kwaśniewska je również małe, ale częste posiłki. Dzięki temu jej organizm nie magazynuje kalorii i unika też efektu jo-jo. Co więcej, Pierwsza Dama jest również wielką zwolenniczka aktywności fizycznej. Lubi wiele rodzajów sportu, dzięki czemu jej ciało zachowuje jędrność i ładny wygląd.

Agnieszka

true

Polecane