Polka kolejny raz WYGRAŁA Eurowizję Junior! Zobacz reakcję Viki Gabor!

Agnieszka

Newsy

24.11.2019 20:18

Polka kolejny raz WYGRAŁA Eurowizję Junior! Zobacz reakcję Viki Gabor!

Viki Gabor, 12-letnia Polka wygrała dzisiaj konkurs Eurowizji Junior! Do samego końca Polska zacięcie walczyła z Kazachstanem o pierwsze miejsce. Dzięki głosom oddanych fanów udało się nam kolejny raz zdobyć pierwsze miejsce!Dwunastolatka mieszka w Niemczech, jednak urodziła się w Polsce. Mogliśmy poznać ją bliżej w programie The Voice Kids, gdzie utalentowana nastolatka dotarła aż do finału. 16 sierpnia 2019 wystąpiła w koncercie Young Choice Awards w ramach 53. festiwalu sopockiego.

Viki Gabor wygrała Eurowizję Junior

Emocje sięgały zenitu, kiedy przeliczane były ostatnie głosy. Ostatecznie reprezentantka naszego kraju rozbiła bank! Jej szczęście po ogłoszeniu wyników było nie do opisania.

- Naprawdę chcesz, żebym coś powiedziała po tym wszystkim? Umieram w środku! O Boże, nie wierzę - wołała Wiktoria Gabor po ogłoszeniu wyników Eurowizji Junior. - To było moje marzenie od samego początku, a teraz wygrałam, nie wierzę! Moi fani to moi superbohaterowie. Kocham was. Będę teraz przez to płakać ze szczęścia do końca mojego życia - mówiła.