Lifestyle

Eurowizja Junior - młodą Polką zachwycają się w całej Europie!

Agnieszka

Oct. 11, 2019, 1:18 p.m.

Eurowizja Junior - młodą Polką zachwycają się w całej Europie!

Poprzednia edycja Eurowizji Junior była dla Polski wyjątkowo udana. Utalentowana Roksana Węgiel wygrała konkurs piosenką “Anyone I Want To Be”. Wiele wskazuje na to, że nadchodząca edycja również przysporzy nam wiele pozytywnych emocji.Wiktoria Gabor

Wiktoria Gabor jest zaledwie dwunastoletnią dziewczynką, jednak o potężnym głosie. Wiele osób nazywa ją “Nową Roksaną Węgiel”. Jednak porównanie to nie jest potrzebne. Obie dziewczyny mają bowiem ogromne talenty i powinny realizować się dostarczając nam więcej swojej muzyki.

Viki Gabor, bo pod takim pseudonimem występuje, wypuściła niedawno swój utwór, który będzie brał udział w konkursie Eurowizji. Polacy od razu zachwycili się piosenką i zaczęli mieć wysoko postawione oczekiwania względem jej występu na Eurowizji Junior. Viki została zauważona po wygranej w programie “Szansa na sukces”. Pojawiła się też w “The Voice Kids”. Zdecydowanie nie można odmówić młodej dziewczynie talentu. Na europejskim konkursie zaprezentuje publiczności utwór "Superhero", do którego niedawno wydała teledysk

Jednak nie tylko rodacy zachwycają się Viki, jej głosem, piosenką i teledyskiem. Pod jej utworem na YouTube widnieje wiele komentarzy osób z różnych krajów, dla których Viki jest zdecydowaną faworytką. Teledysk podbił serca widzów jak tylko pojawił się na oficjalnym kanale youtubowym Eurowizji Junior.

“Ona wygląda jak światowa supergwiazda. Polska znów jest jednym z najsilniejszych krajów w konkursie. Powodzenia z Albanii”.

“Eurowizję Junior 2019 wygra Polska. Pozdrowienia z Węgier”.

“Polska zasługuje na wygraną bardziej niż w zeszłym roku. Co za wspaniała piosenka”.

“Moja faworytka, znów z Polski. Pozdrowienia z Holandii.”“Trofeum zostanie w Polsce”.

Viki Gabor dostała wiele komentarzy wsparcia z licznych krajów. Była również porównywana do dziewczyny tańczącej w teledyskach Sia oraz do Dua Lipa.